Як навчитися створювати баннери.

Банер - ефективний засіб інтернет-реклами, яке повсюдно зустрічається в мережі. Його завдання стоїть в залученні нових відвідувачів на сторінку рекламодавця. Саме тому рекомендується розміщувати його на тематичних ресурсах.
Інструкція
1
Банер, в першу чергу, повинен привертати увагу, бути помітним для потенційних клієнтів. Зробити його таким дозволяє застосування різноманітних ефектів - анімації, звукового супроводу і т.д. Але найчастіше творці інтернет-реклами обмежуються тільки зміною статичних кадрів, яку можна організувати в програмі Adobe Photoshop. Щоб отримати «живу» картинку, належить кінцевий результат перетворити в формат gif через функцію «Зберегти для web».
2
Запустіть графічний редактор, перейдіть в меню «Файл» і виберіть команду «Новий», якщо ви хочете створити банер з нуля. У вас має бути готове зображення, на основі якого ви збираєтеся зробити анімовану картинку - відкрийте його в програмі і відрегулюйте настройки файлу в «Зображення» - «Розмір зображення». Поставити ж параметри для нового баннера ви зможете в розпочатому вікні, яке з'явиться у відповідь на команду «Новий». Позначте в пікселях довжину і ширину. Найменування шару та інші атрибути не так важливі, але якщо за задумом автора будуть використовуватися прозорі і напівпрозорі шари, то в поле "Вміст фону» задайте значення «Прозорий».
3
Створіть перший шар, який буде бачити користувач при оновленні інтернет-сторінки. У вашому розпорядженні знаходиться панель інструментів, розташована зліва, і меню, що знаходиться у верхній частині вікна. Ви також можете редагувати шар на правій нижній панелі, вибравши функцію Convert to Smart Object і після цього клацнувши по шару двічі.
4
Щойно закінчите роботу над картинкою, створіть кілька нових шарів: їх кількість повинна дорівнювати числу кадрів. За допомогою різних фігур зміните зображення кожного з них. Для доступу до роботи над шаром виділіть його на правій панелі і залиште мітку у вигляді ока тільки навпроти нього - так ви будете бачити зміни окремо взятого елемента.
5
Коли завершите роботу над шарами, відкрийте шкалу анімації («Вікно» - «Анімація»). Натисніть на ній «Дублювати виділені кадри» стільки разів, скільки у вас планується кадрів. За допомогою міток на правій панелі і виділення мишею елементів шкали зіставте кожен кадр з окремим шаром.
6
Задайте час. Для цього клацніть по кожному кадру мишею і виберіть потрібне значення. Перегляньте вийшов варіант і збережіть його для web. Банер готовий, і залишилося його тільки встановити на сайт.