Як накачати мускулатуру в домашніх умовах. Як зробити тіло м'язистим в домашніх умовах.

Коли хочеться накачати м'язи тіла, але немає часу або можливості відвідувати тренажерний зал, цілком можливо зробити це в домашніх умовах. Головне - хороший настрій і регулярність.
Інструкція
1
Якщо вдома немає ніяких спортивних снарядів або тренажерів, виконуйте прості фізичні вправи з власною вагою і на опір. Вони не тільки допоможуть накачати м'язову масу, але й підвищать загальний тонус організму.
2
Зробіть віджимання. Їх можна виконувати як від статі, так і від лави. При виконанні цієї вправи руки спочатку ставте на ширину плечей, потім так, щоб при віджиманні кут ліктя становив 90 градусів і, нарешті, поруч один з одним. Завдяки цьому будуть добре відпрацьовані середні, внутрішні та зовнішні м'язи грудей. При віджиманні намагайтеся торкнутися грудьми підлоги.
3
Для посилення ефекту можна віджиматися від стільців. Поставте на один з них ноги, а на інші - руки. Намагайтеся нахиляти груди при таких віджиманнях нижче рівня стільців.
4
Качайте прес. Ляжте на тверду поверхню, покладіть руки за голову і піднімайте прямі ноги. Потім, залишаючись в такому ж становищі, зігніть ноги в колінах і піднімайте верхню частину тулуба, намагаючись напружуватися не спину, а м'язи преса. Потім також піднімайте верхню частину, але ноги залиште прямими. Таким чином, буде надано вплив на верхній, середній і нижній прес.
5
Здійсніть присідання. Завдяки ним не тільки зміцняться м'язи сідниць і ніг, але і серцево-судинна система організму. Робіть ці вправи з прямою спиною, намагаючись не відривати п'яти від підлоги. Для більшого ефекту можна робити присідання на одній нозі, взявши за опору спинку стільця.
6
Підтягніться на перекладині. Цим ви накачаєте м'язи спини, плечей і рук.
7
Виконайте вправи на опір. Для цього обхопіть ногу або руку і намагайтеся зігнути її, подолавши опір тримає руки.
8
Намагайтеся робити всі вправи в декілька підходів до упору, з кожним тижнем збільшуючи кількість разів.
9
Харчуйтеся при цьому правильно. Виключіть зі свого раціону жири і введіть максимальну кількість білкової їжі.
Корисна порада
Тренери через день, щоб дати необхідний відпочинок м'язам.