Як розбити avi на 2 частини.

При запису відео на різні носії нерідко доводиться попередньо розбивати файли на декілька елементів. Для здійснення цього процесу прийнято використовувати спеціальні утиліти.
Вам знадобиться
  • - VideoCharge;
  • - VirtualDub.
Інструкція
1
Виконайте завантаження програми VideoCharge з сайту її розробників. Встановіть завантажену утиліту і запустіть її. Відкрийте меню «Файл». Перейдіть до пункту «Імпортувати відео».
2
Після відкриття меню провідника виберіть потрібний файл у форматі avi. Почекайте деякий час, поки відеозапис буде завантажена в програму. Тепер відкрийте вкладку «Інструменти» і виберіть пункт «Розбиття».
3
Виберіть варіант поділу файлу. Якщо ви хочете розділити відео на дві частини, вкажіть тип «Время» або «Розмір». У першому випадку вкажіть найбільший розмір кожного відрізка. Його довжина повинна бути більше половини відеозапису. В іншому випадку буде створено три і більше елемента.
4
Якщо ви хочете розбити avi-файл на дві рівних за розміром частини, виберіть тип розбивки «Розмір». У наступному пункті вкажіть параметр «Рівні відрізки» і введіть кількість майбутніх елементів.
5
Натисніть кнопку «Застосувати» і почекайте, поки програма обробить відеозапис. Після виконання зазначеної процедури в лівому меню з'явиться поле «Що виходять файли». У ньому мають бути відображені два відеофрагменту.
6
Відкрийте властивості кожного з них і змініть додаткові характеристики зображення і передачі звуку. Після цього натисніть кнопку «Зберегти». У новому меню вкажіть папку, в якій будуть створені нові відеофрагменти. Введіть їх назву.
7
Натисніть кнопку «Приступити» і дочекайтеся завершення запущеної процедури. Відкрийте папку, в яку були збережені отримані фрагменти. Перевірте їх працездатність і якість.
Корисна порада
Як альтернатива програмі VideoCharge використовуйте безкоштовну утиліту VirtualDub або потужний графічний редактор Adobe Premier. Для роботи з файлами інших форматів необхідно використовувати додаткові програми-конвертери, наприклад Total Video Converter.