Як вивчити англійську.

Вільна англійська - перевага при прийомі на престижну роботу. Щоб оволодіти мовою на належному рівні, недостатньо відвідувати шкільні уроки, університетські лекції або вечірні курси для дорослих. Англійська потрібно вчити самостійно, не пропускаючи жодного дня.
Вам знадобиться
  • - підручники англійської мови;
  • - граматика англійської мови;
  • - книги та журнали англійською.
Інструкція
1
Виберіть декілька відповідних підручників. Не обмежуйтеся одним курсом, адже навіть ідеальна програма не може дати повного уявлення про мову. Ідеально поєднання підручника для іноземців та посібники, складеного російськими викладачами. Не забудьте про окремий посібнику з граматики: його потрібно вивчати паралельно з розмовними курсами.
2
Не сподівайтеся на короткострокові програми, які обіцяють навчити англійської без праці і нудного зубріння. Без механічного заучування і багаторазових повторень не обійтися. Дійте перевіреними методами: передплачуйте нові слова і вирази на листки, носіть з собою і повторюйте при кожному зручному випадку.
3
Особливу увагу приділіть складнощам англійської мови - орфоепічної системі, жорсткої схемою конструювання пропозицій, вивченню часів. Рухайтеся від простих тим до більш складних. Обов'язково закріплюйте матеріал: влаштовуйте перевірочні роботи, пишіть невеликі оповідання з пройдених тем.
4
Безперервність занять - запорука успіху. Щодня вчіть хоча б кілька нових слів, читайте і переводите тексти, слухайте аудіокурси. Виділіть на тренування не менше півгодини в день, тоді за рік зможете домогтися багато чого.
5
Не намагайтеся заучувати точний переклад кожного слова. Англійська мова відрізняється великою кількістю дієслів, іменників і прийменників, що мають по десятку значень. Запам'ятовуйте цілі речення, невеликі монологи, стійкі вирази. Важливо засвоїти сенс конкретної фрази, а не буквальне значення всіх складових.
6
Дивіться фільми англійською мовою. Краще всього, якщо у них будуть російські субтитри: тоді зможете контролювати розуміння тексту. Не вибирайте стрічки з довгими монологами або фільми, де герої говорять на сленгу. Кращий варіант - сімейні комедії або детективи з переважанням дії.
7
Читайте сучасну літературу. Неадаптовані класичні романи готові сприймати навіть носії мови. Новітня проза сповнена актуальних слів і конструкцій, які збагатять словник. Не завадять і глянцеві журнали або таблоїди, адже вони написані легкою мовою.
8
При будь-якій можливості спілкуйтеся з носіями англійської. Зазвичай вони поблажливі до помилок іноземців. Якщо потрапити до Великобританії або США найближчим часом не зможете, зареєструйтесь на тематичних форумах. Ніщо так не зближує з співрозмовниками, як спілкування за інтересами. Обговорюйте новинки косметики або акваріумних рибок, автомобілі або подорожі. Це відмінний спосіб не тільки збільшити словниковий запас, але й тренувати письмову мову.