Як вибрати вебкамеру.

Основним призначенням вебкамер є спілкування за допомогою організації відеоконференцій через інтернет. Моделі, що відносяться до різних цінових категорій, дозволяють виробляти фото- і відеозйомку, відеоспостереження і навіть оглядати зоряне небо. Вибравши спосіб експлуатації камери, ви зможете визначити головні характеристики, наявність яких буде відігравати важливу роль при покупці цього пристрою.
Інструкція
1
Купуйте продукцію фірм Logitech і Genius - визнаних світових виробників вебкамер - щоб бути впевненими в її високій якості. Вартість камери буде залежати від вимог, що пред'являються до неї.
2
Знайдіть інформацію про сумісність камери з операційною системою, встановленою на вашому комп'ютері. Визначте, яким чином камера буде підключатися до нього. Дорожчі моделі камер використовують Wi-Fi-технологію, а стандартні оснащуються USB-роз'ємом. Якщо ви не є власником ноутбука з вбудованим мікрофоном, можливо, вам варто придивитися до камер, оснащеним цією функцією.
3
Зверніть увагу на тип матриці. CCD матриця, на відміну від CMOS, мінімізує перешкоди і краще передає зображення, а й коштує дорожче. Якість зображення залежить також від роздільної здатності веб-камери і кількості кадрів в секунду. Стандартним вважається дозвіл 640 х 480 пікселів. Моделі камер, що відносяться до вищої цінової категорії, мають дозвіл 1280 х 960 пікселів. Кількість кадрів в секунду повинно перевищувати 40. В умовах недостатньої освітленості чималу роль відіграє чутливість матриці.
4
Визначте, який спосіб кріплення камери буде найбільш зручним для вас. З метою економії вільного простору на робочому місці краще придбати вебкамеру з універсальним кріпленням або портативний пристрій, призначений для ноутбука. Переконайтеся, що шнур камери має достатню довжину.
5
Вирішіть, чи готові ви переплачувати за такі додаткові характеристики вебкамери, як автофокус, можливість фото- і відеозйомки, корекції колірної гами, редагування інформації, управління контрастністю і яскравістю. Для здійснення відеоспостереження необхідно підібрати камеру, оснащену поворотним механізмом і детектором руху.