Як перенести текст з комп'ютера на телефон.

В сучасний телефон можна зберегти не тільки музику, картинки та ігри, а й різні тексти. В дорозі можна читати улюблені книги за допомогою телефону, списувати необхідну інформацію з закачаного тексту або застосовувати телефон як flash-накопичувача для передачі файлів з одного комп'ютера на інший.
Вам знадобиться
  • - телефон;
  • - комп'ютер;
  • - USB-кабель;
  • - Bluetooth-адаптер;
  • - ИК- пристрій.
Інструкція
1
Підключіть телефон до комп'ютера через USB-Кабельпром купівлі нового телефону USB-шнур і диск з програмним забезпеченням входять в комплект для передачі даних з телефону в комп'ютер і назад. Шнур також можна придбати окремо, якщо є така можливість для вашої моделі мобільного телефону. Після установки програми з диска можете текстові документи відправити з комп'ютера на телефон. При відсутності диска скачайте програмне забезпечення з итернет.
2
Передайте текст за допомогою BluetoothВместо USB-кабелю ви можете купити Bluetooth-адаптер для бездротового з'єднання комп'ютера з мобільним телефоном. Разом з адаптером продається диск з програмним забезпеченням, яке необхідно встановити на ваш комп'ютер. Після установки включите режим Bluetooth на вашому телефоні і передайте текст з комп'ютера на телефон.
3
Встановіть з'єднання між комп'ютером і телефоном через інфрачервоний портЕтім способом ви можете скористатися, якщо у вас є телефон з ІЧ-портом і ІК-пристрій. Пристрій, в залежності від типу, підключіть до СОМ- або USB-роз'єму вашого комп'ютера. Встановіть програмне забезпечення з доданого до пристрою диска або знайдіть його в інтернеті. Налаштуйте в телефоні ІК-порт, виконайте підключення телефону до комп'ютера і проводите передачу файлів.
Зверніть увагу
Також можна підключити телефон до комп'ютера через Wi-Fi. Але це з'єднання не дає доступу до папок і файлів, що зберігаються на комп'ютері, зате підключає телефон до інтернету через комп'ютер.
Корисна порада
Якщо у вашому телефоні не передбачена функція читання електронних текстів, доведеться для цього завантажити в нього спеціальну програму. В інтернеті є вибір програм, які підходять під деякі моделі телефонів і надають можливість читати тексти в певних форматах.
Сучасні стільникові телефони, забезпечені картами пам'яті, можуть виступати в ролі сховища різних файлів, у тому числі і текстових. Для передачі подібної інформації з комп'ютера на мобільник потрібно зовсім небагато часу.
Вам знадобиться
  • - Bluetooth-адаптер; - USB-шнур; - ІК-пристрій; - Диск з програмним забезпеченням; - Доступ в інтернет; - Програма для читання електронних текстів.
Інструкція
1
Ви можете перенести текст з комп'ютера на телефон через пристрій Bluetooth. Для цього купите Bluetooth-адаптер, щоб забезпечити бездротове з'єднання мобільного телефону і комп'ютера. З адаптером повинен продаватися диск, що містить програмне забезпечення, яке потрібно буде встановити на ваш комп'ютер. Як тільки ви його встановіть, виберіть на вашому телефоні режим Bluetooth і здійсните передачу тексту з комп'ютера на телефон. Зробити це нескладно, просто слідуйте підказкам системи.
2
Використовуйте USB-шнур для підключення телефону до комп'ютера. Зазвичай при покупці нового мобільника він входить в комплект з диском, на якому записано програмне забезпечення. Якщо у вас немає такого шнура, пошукайте його в спеціалізованих магазинах з урахуванням саме вашої моделі телефону. Програмне забезпечення можна також завантажити в інтернеті. Після його установки ви зможете відправляти текстові файли на свій телефон за допомогою спеціальної програми.
3
Якщо у вашому телефоні є інфрачервоний порт, придбайте спеціальне ІК-пристрій. Воно дозволяє передавати файли з комп'ютера на мобільник і назад за допомогою інфрачервоного зв'язку. Залежно від його типу підключіть інфрачервоний пристрій до USB або СОМ-роз'єму вашого комп'ютера. Потім встановіть з доданого диска програмне забезпечення. Його також можна скачати в інтернеті. Зробіть певні настройки інфрачервоного порту в телефоні і зробіть його підключення до комп'ютера. Щоб провести передачу файлів, дотримуйтеся порад програми.
4
Врахуйте, що не в усіх телефонах передбачена опція читання електронних текстів. Якщо у вашому мобільному пристрої також відсутня дана функція, завантажте в нього спеціальну програму з інтернету.
Корисна порада
Майте на увазі, що підключення телефону до комп'ютера через Wi-Fi не дає доступу до файлів і папок, що зберігаються на жорстких дисках ПК. Але воно буде з'єднуватись між мобільником і інтернетом за допомогою комп'ютера.