Як завести Лансер в мороз.

Багато автовласників знайомі з проблемою запуску своєї машини в мороз . Це актуально для жителів не тільки північних регіонів країни, а й там, де тепліше, адже машина може не завестися як при температурі 35оС, так і при 15оС. Існує кілька способів вирішити подібну проблему на автомобілі Mitsubishi Lancer.
Інструкція
1
Найкращий спосіб, що позбавляє від даної головного болю і безлічі побічних проблем, - провести профілактику. Для цього перед настанням холодів поміняйте масло в двигуні на менш в'язке, краще синтетичне. Залийте в бачок омивача спеціальну рідину, що не. Не потрібно її економити і розводити водою - вийде собі дорожче. Свічки запалювання почистіть або замініть на нові. Перевірте і акумулятор, знову ж таки, якщо є можливість замінити його на більш ємний - краще це зробити. Взагалі, ідеальним було б пройти ТО повністю для виявлення слабких місць і їх виправлення.
2
Ще одна превентивний захід - дуже серйозно підходити до якості палива. Взимку заправляйтеся хорошим бензином на перевірених автозаправних станціях. В інтернеті часто можна зустріти дискусії з приводу того, який бензин потрібно заливати в машину взимку. Найбільш близька до істини точка зору, яка говорить, що взимку менше проблем доставить бензин, який краще випаровується (а відповідно, швидше запалюється). За показниками випаровуваності бензин розподіляється наступним чином: АІ-80, АІ-92, АІ-98, АІ-95 (в порядку погіршення характеристики). Тому взимку заливайте 92-ий або 98-ий бензин, а не 95-ий.
3
Знаючі люди радять взимку відмовитися від автозапуску машини і заводити стартер вручну, так як при використанні автозапуску в мороз велика ймовірність залити свічки. Перед тим як заводити машину, включите на пару хвилин ближнє світло, це прогріє акумулятор. Потім світло вимкніть, на машині з ручною коробкою передач вичавіть до упору педаль зчеплення (тим самим ви полегшите роботу стартера), поверніть ключ у замку запалювання і крутите стартер, поки не «схопить».
4
Якщо після декількох невдалих спроб завестися, акумулятор розрядився, найпростіше, що можна зробити - знайти машину на ходу і «прикурити» від її акумулятора. Власники Лансеров радять під'єднуватися безпосередньо до клем акумулятора. Для цього найкраще мати дроти з кліщами. Попередньо заглушите двигун обох машин, потім з'єднайте акумулятори, почекайте 5-10 хвилин, заведіть двигун машини з сів акумулятором і почекайте ще 5-10 хвилин. Після цього заглушите машину, зніміть дроти, і заведіть машину вже звичайним способом.
5
Якщо всі спроби завести машину марні, залишається тільки відбуксирувати її в теплий гараж або на теплу стоянку. Після того як машина постоїть 2-4 години, спробуйте завести.
Зверніть увагу
В деяких випадках, на жаль, не обходиться і без сервісного центру.
Корисна порада
Якщо раптом виявилися залиті свічки - доведеться виймати їх і сушити.