Як вибрати насіння огірків.

Вибір насіння для посіву огірків залежить від багатьох факторів, які необхідно врахувати, щоб отримати смачні, доспілі плоди. Навіть городник з багатим досвідом може заплутатися в тому розмаїтті сортів, які представлені сьогодні на ринку. До того як вибрати насіння огірків для посадки, визначитеся з тими умовами, в яких ви будете їх вирощувати.
Інструкція
1
Для вирощування в обігріваються теплицях виберіть насіння тіньовитривалих гібридів огірка категорії F1: «мануал», «марафон», «північне сяйво», «ладога», «естафета», «олімпіада». В цих умовах краще вибрати партенокарпические сорти, урожай яких не залежить від бджіл-запилювачів. Врахуйте, що подібні сорти дуже вередливі. На врожайність може вплинути будь-який стрес, який можуть випробувати рослини: перепади температури, недолік або надлишок вологи.
2
Під плівковим укриттям тимчасового типу і у відкритому грунті можна виростити гібриди як партенокарпические, так і бджолозапильні. Серед останніх, великою популярністю у городників користуються сорти з жіночим типом цвітіння: «вірні друзі», «компас», «фермер», «капітан», «лорд» і «теремок». Вони характеризуються високими врожаями і невибагливістю. Щоб підвищити опиляемость, підсійте до них насіння сортів з чоловічим типом цвітіння. Зазвичай їх вкладають в пакетики з селекційними насінням і забарвлюють в який-небудь колір. На такому пакеті буде намальовано насіннячко в рожевій рамці з написом «Пофарбовані насіння - запильник».
3
В регіонах, де навіть влітку існує небезпека низьких температур, саджайте насіння холодостійких сортів, адаптованих до низької вологості середовища. Це також гібриди категорії F1: «балалайка», «салтан», «козирна карта», «забіяка», «три танкіста», «матрьошка», «хлопчик з пальчик».
4
Більшість сортів, які висаджують садівники-любителі, відноситься до літнє-весняному екзотіпу. Вони розрізняються по тіньовитривалості. У цей період для відкритого грунту виберіть тіньові пучкові корнішони: «чисті ставки», «Мар'їна роща», «хіт сезону» або світлолюбні сорти: «секрет фірми», «підмосковні вечори», «Орися», «мастак».
5
Виростити урожай за короткий термін ви зможете з насіння сортів: «амур», «алфавіт», «регина-плюс», «букет». Основну частину врожаю з них ви зможете зібрати в перший місяць плодоношення. Щоб поласувати огірочками в кінці літа і початку осені, виберіть холодостійкі сорти, період плодоношення яких досить великий: «анюта», «салтан», «вірента», «фермер».
6
Сорти огірків розрізняють за призначенням. Є огірки універсальні, салатні, засолювальні і для консервування. Для засолювання хороші ті ж «салтан», «анюта» і «фермер», а також «коник», «бабка», «козирна карта», «жолудь», «мураха». Для салатів висійте насіння тонкокорих сортів з насиченим солодкуватим смаком: «базар», «тамерлан», «макар», «бухара», «зозуля».