Як відкрити пункт прийому. відкрити пункт прийому платежів з оператором.

Пункти прийому платежів стали приносити своїм власникам великий дохід, коли з'явилася можливість крім стільникового зв'язку оплачувати з їхньою допомогою також інтернет, кабельне телебачення, комунальні послуги і навіть штрафи, накладені ГИБДД . При цьому організація точки прийому платежів, як і раніше, обходиться зовсім не так дорого, як можна уявити на перший погляд, відкрити її по силам навіть підприємцю.
Вам знадобиться
  • 1. Реєстрація ІП або юрособи
  • 2. Договір з платіжною системою
  • 3. Оренда невеликого приміщення
  • 4. Оргтехніка і засоби мобільного зв'язку
  • 5. Два касира-оператора пункту прийому
  • 6. Один або кілька автоматичних платіжних терміналів
Інструкція
1
Виберіть формат пункту прийому платежів - основні способи його організації два, хоча вони цілком можуть бути суміщені в одній точці. Перший - це автоматичний платіжний термінал, розташований на вулиці або в будь-якому відвідуваному людьми місці - магазині, торговому або діловому центрі, кінотеатрі. Другий спосіб - прийом платежів за допомогою касира, отправляющего кошти через комп'ютер або мобільний телефон, підключений до WAP-сайту.
2
Укладіть договір з платіжною системою, яка є дилером компаній-постачальників різноманітних послуг, оплату яких ви будете приймати. Таких систем кілька, стандартні умови співпраці з кожною з них різні, як відрізняються і технічні засоби, що вживаються кожної з них в роботі. Перед вибором ретельно вивчіть пропозиції кожної системи, виходячи в пошуках найбільш вигідного варіанту з тих можливостей, які у вас є.
3
Орендуйте невелике приміщення в жвавому місці, якщо вирішили все-таки обладнати пункт прийому платежів з оператором, отправляющим інформацію за допомогою комп'ютера або телефону. Закупити оргтехніку та програмне забезпечення, яке задовольняє вимогам обраної вами платіжної системи. Найняти для цієї роботи коштує двох змінних касирів.
4
Купіть платіжний термінал, який розташовуватиметься автономно, або всередині вашого пункту, в якому працює оператор. У другому випадку термінал дозволить значно прискорити процес обслуговування, крім того, ніщо не заважає, маючи свій стаціонарний пункт прийому, розташувати в різних місцях ще й кілька терміналів. При виборі апарату звертайте увагу на його стійкість до температурних, а також різних зовнішніх впливів («антивандальне» оснащення), кількість наявних функцій.
Корисна порада
Якщо бачите, що термінал приносить невеликий прибуток, спробуйте перенести його в інше місце, яке, можливо, виявиться більш вдалим - при цьому ви нічого не потеряете.Помніте, що вибираючи термінал з великим числом передбачених послуг, які можна надавати з його допомогою, ви вибираєте термінал, який буде частіше «зависати» і потребувати технічному обслуговуванні більше, ніж простий.
Ще будучи школярами багато з нас збирали макулатуру і металобрухт. Тепер це не піонерський порив ентузіазму, а цілком дорослий бізнес. Причому один із найприбутковіших: чого-чого, а сміття і відходів на нашій планеті вистачає. Тому, щоб відкрити пункт прийому вторсировини , не потрібно особливих вкладень. Правда, якщо ви хочете легально займатися прийомом вторсировини у населення, доведеться оформити особливий пакет документів.
Інструкція
1
Якщо ви збираєтеся відкрити тільки пункт прийому вторсировини , без подальшої його переробки, то вам не потрібно буде реєструвати юридичну особу. Зареєструйте тільки ПБОЮЛ (ІП). Однак якщо ви плануєте роботу з металобрухтом, то вам необхідно зареєструвати юридичну особу.
2
Для того щоб зареєструвати ПБОЮЛ, потрібно представити в місцеву податкову службу наступні документи: - заяву; - паспорт; - ІПН; - список основних видів работ.Кроме того, якщо виникне така необхідність, надайте реквізити банку, в якому ви відкрити (або вже відкрили) рахунок. Ті ж самі документи надаються і при реєстрації юридичної особи (ТОВ). Крім того, в цьому випадку вже є необхідним зазначення відомостей про рахунок в банку, а також надання установчих документів підприємства.
3
Термін реєстрації ПБОЮЛ або ТОВ зазвичай займає не більше 5-ти днів. Якщо ви плануєте взяти на роботу більше 15 осіб, то у виписці з ЕГРІП/ЕГРЮЛ повинні бути вказані коди КВЕД, відповідно до відомостей про основні види робіт. Оформлення КОАТУУ забере у вас від 2 до 4 днів. Замовте друку для вашого підприємства.
4
Знайдіть і орендуйте (або купите) приміщення (або декілька), де можна було б зберігати і приймати вторсировину. Отримайте позитивні висновки про задовільний стан приміщень з екологічної експертної комісії, санепіднагляду та пожежної служби.
5
У зв'язку з тим, що багато видів вторсировини відносяться до IV класу небезпеки відходів, отримаєте ліцензію в місцевому відділенні Ростехнагляду на надання послуг з його прийому. Уявіть наступні документи: - заяву; - паспорт та ІПН; - установчі документи ІП; - список відходів (усіх класів небезпеки - з I по IV), прийом яких ви плануєте здійснювати; - копія висновку екологічної експертизи приміщення; - копії договорів оренди або купівлі -продажу приміщень, де буде проводитися збір вторсировини ; - копія висновку з санеепіднадзора про належний стан приміщення.