Як розблокувати картку пам'яті MMC.

Певні моделі мобільних телефонів оснащені функцією блокування карт пам'яті . Зазвичай захист файлів досягається шляхом установки пароля. Для відключення даного захисту існує декілька методик.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - картрідер.
Інструкція
1
Якщо ви знаєте пароль і хочете відключити його перевірку при зверненні до flash-карті, відкрийте потрібне меню мобільного телефону. Виберіть пункт «Видалення пароля». Введіть задану комбінацію і натисніть кнопку Ok.
2
Найчастіше виникає необхідність розблокування картки пам'яті в тих ситуаціях, коли її пароль невідомий. В таких випадках допомагає повне форматування flash-накопичувача. Спочатку спробуйте виконати цю процедуру за допомогою мобільного телефону.
3
Якщо при спробі форматування накопичувача система видала запит пароля, витягніть флешку з пристрою і підключіть її до комп'ютера. Для роботи з флешками формату MMC використовуйте відповідний картрідер. Придбайте даний пристрій або підключіть флешку до вбудованого картридеру ноутбука.
4
Відкрийте меню «Мій комп'ютер». Знайдіть іконку MMC-карти і клікніть по ній правою кнопкою миші. Перейдіть до пункту «Форматування». У параметрах очищення карти виберіть ту файлову систему, яка не використовується в даний момент. Натисніть кнопку «Почати» і почекайте, поки утиліта очистить карту пам'яті.
5
Якщо вам потрібно відновити використовувану файлову систему, повторіть процедуру форматування, задавши нові параметри.
6
Якщо стандартна утиліта Windows не змогла виконати необхідні дії, скачайте програму USB Format Storage від компанії HP. Встановіть та запустіть цю утиліту.
7
Виберіть потрібний накопичувач в поле Device. Задайте тип файлової системи, в який буде конвертована дана флешка. Натисніть кнопку Format і дочекайтеся завершення процедури.
8
Ви також можете скористатися іншою вбудованої утилітою. Відкрийте консоль управління Windows. Перейдіть до вмісту флешки, ввівши її букву в робоче вікно. Наберіть команду convert/FS: FAT32 (NTFS). Натисніть клавішу Enter.