Як зробити підігрівач двигуна. Як зробити електричний обігрівач самостійно.

Подогреватель двигуна можна легко і просто придбати в будь-якому автомагазині. Але деякі автовласники з певних причин хочуть неодмінно зробити його самостійно з підручних деталей. На щастя, для цього не потрібно дорогих інструментів і обладнання, і зовсім не обов'язкові глибокі інженерні пізнання.
Вам знадобиться
  • - збройова гільза 12-мм;
  • - свічка підігріву;
  • - реле;
  • - дроти з мідними жилами;
  • - дриль з тонким свердлом;
  • - мітчик
Інструкція
1
У бічній стінці і в дні збройової гільзи просвердлите два різних отвори. Бічне повинно бути невеликим по діаметру і підходити для підбиття дроти. Отвір на дні розрахуйте таким чином, щоб у ньому можна було нарізати різьбу під приготовлену свічку. Мітчиком, що збігається з різьбленням свічки, наріжте різьбу і закріпіть свічку в гільзі.
2
На всмоктуючому патрубку двигуна просвердлите отвір під гільзу. Встановіть в цей отвір підігрівач свічкою всередину трубопроводу, закріпіть і загерметизуйте. Для кріплення використовуйте пайку або зварювання. Для герметизації - ущільнювальну стрічку і герметизуючий склад. Після установки обов'язково перевірте місце підключення на наявність підтікань палива.
3
До свічці підведіть два дроти живлення і підключіть їх до акумулятора, що не переплутавши полярність. В електричну ланцюг обов'язково включите запобіжник, реле відключення і вимикач. Останній закріпіть в салоні автомобіля там, де вам буде зручно. Всі з'єднання проводів ретельно заізоліруйте. Місця підключення проводів до підігрівника загерметизуйте. Для захисту конструкції використовуйте повстяний матеріал, надівши його поверх корпусу підігрівача.
4
Перед установкою підігрівача уважно перевірте його роботу. Він повинен функціонувати чітко і точно. Перед запуском двигуна в мороз заздалегідь включите ваш саморобний підігрівач, який нагріє паливо у всмоктуючому патрубку, і суттєво полегшить запуск навіть у сильний мороз. Після того, як підігрівач нагріє паливо, вимкніть його. Для автоматичного виключення підігрівача після закінчення роботи налаштуйте реле.
5
Якщо ваш двигун V-подібний або опозитний - встановіть два таких обігрівача, з обох сторін, на усмоктувальні патрубки. В цьому випадку один підігрівач не зможе повноцінно забезпечити підігрів палива.