Як полагодити телефон. Як полагодити втоплений телефон самому.

Найбільш часті причини поломки мобільних телефонів - це удари і утоплення. У чому тільки не примудряються люди втопити свої апарати! І в унітазі, і в каструлі з супом, і в річці ... Де завгодно. Багато виробників стільникових телефонів кажуть, що починають телефон після утоплення неможливо. Насправді, це не зовсім так. Якщо ви втопили свій телефон або щось на нього пролили, спробуйте полагодити його самостійно. Головне - діяти негайно.
Інструкція
1
Відразу після того, як ви помітили, що телефон промок, почніть діяти, адже хвилина зволікання може коштувати вашому телефону житті. Спочатку видаліть все знімні елементи - відкрийте кришку, дістаньте акумулятор, дістаньте сім-карту і флеш-карту. Візьміть тканину, яка може вбирати воду (не синтетичну), або серветку або туалетний папір і протріть все, що зможете, насухо. Якщо у вас є ватні палички, то використовуйте їх. Протріть корпус і всередині, і снаружі.Попробуйте зібрати і включити телефон. Якщо він не заробив, переходите до наступних кроків.
2
Візьміть фен, включите його і просушіть їм телефон. Особливо ретельно сушіть те місце, де розташовується батарея, так як там зазвичай є багато маленьких отворів, в які могла затекти вода.Фен не тримайте занадто близько до телефону - струмінь повітря гаряча і може зіпсувати корпус телефону або його внутрішні плати - вони просто можуть розплавитися . Крім того, про нагрівся телефон ви можете обжечься.Продолжайте сушити приблизно двадцять хвилин, а потім знову перевірте, чи включається телефон. Якщо ні - будуть потрібні більш складні процедури.
3
Використовуйте тривалу сушку телефону. Особливо підійде цей спосіб у тому випадку, якщо телефон промок сильно, тобто, повністю занурився у воду. Розберіть телефон і покладіть його в сухе місце - наприклад, в стопку випраної білизни, поруч з сушінням і т.д. Чи не кладіть його на батарею - так він висохне швидше, ніж потрібно, до того ж може пошкодитися від надмірного нагрева.Когда будете класти телефон для сушки, покладіть його задньою панеллю вгору, щоб воді було простіше випаровуватися. У тому випадку, якщо у вас сенсорний екран, постарайтеся зняти його - для цього ззаду є крихітні гвинтики. Пам'ятайте, що при цьому ніхто не гарантує подальшу працездатність вашого телефону.
4
Якщо нічого не допомогло, віднесіть свій телефон до сервісного центру - можливо, там погодяться вам допомогти. Проте в деяких випадках вода може спровокувати появу іржі та короткі замикання, а це означає, що доведеться замінювати будь-які елементи телефону на нові. Проблема в тому, що іноді ця заміна коштує стільки ж, скільки новий телефон тієї ж моделі.
Зверніть увагу
Для швидкої і кваліфікованої допомоги вашому телефону зверніться в найближчий сервісний центр. Врахуйте, самостійна спроба лагодження телефону без відповідних знань і навичок може привести до повної несправності пристрою.