Як виховати спортсмена.

Хороший спортсмен повинен мати поруч якостей, без яких витримувати навантаження, домагатися високих результатів, конкурувати з суперниками, а також стійко переносити тимчасові невдачі і спади було б важко. Спортивні успіхи і регулярні тренування дитини багато в чому визначаються його активним бажанням займатися. Але не варто недооцінювати і фізичні здібності дітей до певного виду спорту. Батьки повинні з усією відповідальністю підходити до вибору занять і розуміти, насамперед, чий це вибір - їх або дитини.
Інструкція
1
Подавайте своїй дитині хороший приклад, самі займайся регулярно спортом. Він повинен бачити спортивний інвентар будинку. Щоранку робіть з ним зарядку, від якої дитина буде отримувати задоволення і тільки позитивні емоції. Танцюйте, стрибайте, присідайте, робіть різні вправи, завдяки яким у нього з'явиться гарна пластика, він навчиться тримати рівновагу.
2
Кілька разів на тиждень відвідуйте з ним басейн. Намагайтеся на вихідні виїжджати за місто і грати на природі в рухливі ігри. Ходіть всією сім'єю на стадіон, бігайте, придумуйте різні веселі естафети.
3
Якщо ваша дитина звикне до регулярних фізичних навантажень, полюбить рухливі або спортивні ігри, буде сприймати похід в тренажерний зал як щось необхідне, тоді його організм буде працювати як годинник і переносити різні навантаження.
4
Велике значення приділяйте харчуванню майбутнього спортсмена . Воно має бути повноцінним і включати в себе всі необхідні корисні речовини і елементи. Не забувайте, що вуглеводи є головним джерелом м'язової енергії, вони містяться в цукрі, глюкози, ягодах і крохмалі. Багато білка в м'ясі, рибі, яйцях, кисломолочних продуктах. Обов'язково годуєте малюка на сніданок вівсянкою.
5
Запишіть дитину на секцію. Дуже важливо, щоб йому подобався той вид спорту, яким він займається. Дивіться і обговорюйте разом з ним різні матчі і чемпіонати, відвідуйте змагання, разом вибирайте спортивну форму і атрибути. Він повинен завжди відчувати вашу підтримку.
6
Радійте кожному маленькому спортивного досягнення дитини і всякої перемоги. Похвалами і заохоченнями ви зможете стимулювати його досягти ще більших висот, а коли він відчує смак перемог, то вже не зможе жити без цього. Це і стане його головним стимулом для занять спортом.