Як зменшити витрату палива взимку.

Головним завданням взимку є не зниження витрати палива , а запобігання перевитрати. Для цього необхідно особливо стежити за автомобілем не тільки в зимовий період, а й протягом всього терміну його експлуатації.
Вам знадобиться
  • - нове моторне масло;
  • - свічки запалювання;
  • - автомобільний барометр.
Інструкція
1
Перед настанням зимового періоду проведіть технічний огляд вашого автомобіля. Вживати заходів по скороченню витрати палива взимку має сенс тільки на справній машині. При русі транспорту фрикційні накладки гальмівних колодок не повинні шкребти по барабанах і дискам, підшипники ходової частини повинні легко обертатися. Також необхідно відрегулювати системи запалювання і живлення. Поміняйте свічки запалювання, якщо ви давно цього не робили. Таким чином, ви заощадите до 5% бензину.
2
Перевірте повітряний фільтр. Якщо ви підніміть його і побачите на просвіт, що світло не проходить, значить, його необхідно замінити. Забруднене фільтр перешкоджає нормальному потоку повітря, вступнику всередину мотора. Тому відбувається спалювання більшої кількості палива.
3
Заливайте в двигун моторні масла з низькою в'язкістю на основі синтетики і напівсинтетики. Порівняно з мінеральними маслами синтетичні знижують витрату палива на 6%.
4
Намагайтеся не водити машину на високих оборотах. Чим нижче будуть обороти двигуна, тим нижче витрата палива.
5
Керуйте автомобілем рівно, без різких гальмувань, несподіваних стартів на світлофорі. Вчіться водити плавно, заздалегідь прогнозуючи і готуючись до кожної зупинки.
6
Навіть під час нетривалих зупинок варто глушити двигун. Особливо це стосується стоянки перед залізничними шляхами. Що стосується стартера, то в сучасних автомобілях він розрахований на кілька десятків тисяч запусків.
7
Слідкуйте за тиском повітря в шинах. Спущені колеса збільшують витрата бензину до 10%. Особливо це стосується зимової гуми з жорстким протектором. Крім підвищеного споживання палива це знижує термін служби самих коліс.
8
не возите в машині зайвий вантаж. Кожні 100 кг зайвої ваги збільшують витрата бензину на 0,7 л на 100 км.
Попит народжує пропозицію. А вартість моторного палива породжує нестримний попит. І щоб змусити автомобіль знизити експлуатаційний витрата палива в розрахунку на кожні 100 км пробігу, на які тільки хитрощі не йдуть наші автомобілісти. Не відстає від них і сучасна промисловість.
Вам знадобиться
  • Пристрій для утворення повітряної паливної суміші,
  • набір слюсарного інструменту
Інструкція
1
Якість та доцільність модернізації системи живлення не завжди гідні похвали, і часом, залишаються вельми сумнівними для переобладнання. Але, дещо про яке нововведенні, в даній сфері, все ж варто розповісти зацікавленим автолюбителям.
2
Одне з них впроваджується в паливну систему під назвою МД-тюнінг. Даний спосіб зниження витрати палива довів свою ефективність на багатьох марках автомобілів, як вітчизняного, так зарубіжного виробництва, подвергнувшихся подібної модернізації. Суть МД-тюнінгу полягає в тому, що в дросельному вузлі або під карбюратором, за допомогою спеціального технічного пристрою створюються умови для ефективної освіти більш якісної суміші, завдяки чому відбувається її прискорене займання і повне згоряння в циліндрі. Що позначається на підвищенні потужності мотора і дає економію палива в розмірі до 25% на кожні 100 км пробігу автомобіля.
3
Для установки пристрою необхідно: - зняти карбюратор або корпус дросельної заслінки, - встановити на всмоктуючий колектор приставку МД-тюнінгу, - встановити на місце (після приставки) карбюратор або корпус дросельної заслінки ..
Зверніть увагу
Перевага МД-тюнінгу полягає в тому, що подібна модернізація системи живлення двигуна не зачіпає електронний блок управління, і не вимагає від водія спеціальних навичок з управління автомобілем. Вдобавок, модернізація дросельного вузла повною мірою відповідає принципу - "один раз поставив - і забув".