Як прочітать.pdf в телефоні. Яка програма читає формат pdf.

Формат pdf є одним з найпоширеніших форматів документів, призначених для читання. У разі якщо вам необхідно прочитати подібний документ на телефоні , використовуйте просту послідовність дій.
Інструкція
1
У першу чергу перевірте ваш телефон на предмет підтримки даного формату. Більшість смартфонів і комунікаторів мають функцію читання pdf. Вивчіть технічну специфікацію вашого апарату, і якщо це так, завантажте файл на телефон. Для цього ви можете використовувати синхронізацію за допомогою дата-кабелю, інфрачервоного порту або Bluetooth-з'єднання. Якщо ж жоден з цих способів вам не підходить, використовуйте безкоштовні wap-обмінники. Завантажте файл на обмінник з комп'ютера, після чого скачайте його за допомогою мобільного телефону.
2
У разі ж, якщо ваш телефон не читає pdf, буде потрібно сконвертировать його в wotd або txt-формат. Використовуйте для цього програму ABBYY Fine Reader. Запустіть додаток, після чого натисніть на кнопку «Файл» і з випадаючого меню виберіть «Відкрити pdf/зображення». Дислокується файл, що підлягає відправці на телефон, після чого виберіть його і завантажте для розпізнавання. Оберіть мову документа - це забезпечить більшу акуратність процесу. По завершенню розпізнавання збережіть результати в документ Word, після чого скопіюйте текст і збережіть в «Блокноті».
3
Для читання отриманого тексту на телефоні ви можете або перетворити його на комп'ютері, або читати на мобільному за допомогою спеціальної програми, яка встановлюється на телефон. У цьому випадку вам потрібно завантажити і завантажити в пам'ять мобільного додаток, за допомогою якого ви зможете відкривати текстові файли.
4
У випадку якщо ви вирішили створити додаток на комп'ютері, вам потрібна програма для конвертації текстових файлів в jar, або в java-додатки, які ви зможете запустити на телефоні. Однією з найбільш популярних програм є TequilaCat Book Reader. Завантажте та встановіть програму, після чого додайте текст для створення книги. Виберіть шрифт, фон та інші параметри. Після того як додаток буде створено, відправте його в пам'ять телефону, використовуючи один із способів, описаних в першому кроці.