Як збільшити швидкість передачі.

З появою 3G-модемів і в цілому інтернет-телефонії збільшився попит на бездротовий інтернет. Це можна пояснити відсутністю будь-яких проводів у такого модему і непоганий швидкістю . Для збільшення швидкості передачі даних в 3G-мережах необхідно зробити надбудову TCP/IP-з'єднання на вашому комп'ютері. Результатом буде збільшення швидкості до 20-30%.
Вам знадобиться
  • Редактор реєстру Regedit.
Інструкція
1
Для того щоб збільшити швидкість передачі даних в мережі, а, відповідно, підвищити загальну швидкість роботи, необхідно внести зміни до реєстру операційної системи. Реєстр можна відкрити через програму Regedit, яка знаходиться всередині оболонки операційної системи. Натисніть меню «Пуск» і виберіть пункт «Виконати». У вікні "Виконати" введіть regedit.
2
Перед вами з'явиться редактор реєстру. У лівій частині вікна програми знаходиться дерево каталогів. В цьому дереві вам необхідно виконати наступні дії, відкриваючи кожну папку подвійним натисканням лівою кнопкою миші: виберіть папку HKEY_LOCAL_MACHINE - SYSTEM - CurrentControlSet - Services - Tcpip - Parameters.
3
У вікні необхідно створити новий параметр типу DWORD. Для цього натисніть правою кнопкою миші на порожньому місці правій частині вікна - виберіть значення DWORD. Перейменуйте цей параметр в TcpWindowSize. Відкрийте цей параметр і задайте йому значення = 65535.
4
Після цього створіть другий такий же параметр з ім'ям Tcp1323Opts і значенням = 0.
5
Також настройка повинна застосовуватися до інтернет-браузеру. Для настройки Internet Explorer необхідно в редакторі реєстру знайти папку: HKEY_CURRENT_USER - Software - Microsoft - Windows - CurrentVersion - Internet Settings. У цій папці необхідно створити параметр DWORD з ім'ям MaxConnectionsPerServer і значенням = 4.
6
Налаштування вашого з'єднання та браузера була закінчена. Перезавантажте комп'ютер і з'єднання через 3G-модем для перевірки результатів оптимізації.
При роботі в мережі інтернет ми часто закачуємо файли, щоб зробити їх доступними для інших користувачів. Їх ми заливаємо на файлообмінники або прикріплюємо до листа. Залежно від розміру файлу, час, витрачений на його передачу, може бути дуже довгим. Для того, щоб підвищити швидкість передачі даних, варто брати до уваги, що максимальна швидкість інтернету забезпечується мінімальним завантаженням каналу.
Інструкція
1
В першу чергу, відключіть всі активні завантаження, які діють в даний момент. Для того, щоб максимально очистити канал доступу до мережі інтернет і тим самим максимізувати швидкість передачі даних. Вимкніть також чинний торрент-клієнт, якщо він знаходиться в запущеному стані. Навіть якщо на справжній момент на ньому немає ніяких активних закачувань, він може перекривати канал роздачами, які ведуться з уже закачані вами файлів.
2
Очистіть трей від програм, що працюють у фоновому режимі, а також завершите процеси оновлення. Для цього відкрийте диспетчер задач, перейдіть по вкладці "процеси" і завершите всі процеси, що містять у назві "update", натиснувши на Delete і підтвердивши видалення. Переривайте тільки ті процеси, в яких ви не сумніваєтеся, інакше ви можете порушити стабільність системи, що може привести до необхідності її перевстановлення.
3
Не відкривайте нових сторінок під час закачки файлу. Щоразу, коли ви відкриваєте сторінку, браузер перерозподіляє трафік на користь рівномірного використання обома процесами, в наслідок цього швидкість передачі даних значно сповільнюється. Завантажуйте нові сторінки тільки після того, як буде закінчена передача даних.
4
Майте на увазі, що більшість файлів можна значно зменшити в розмірах за допомогою архівації. Заархівуйте файли, призначені для передачі через мережу інтернет, з використанням максимальної сили стиснення.
Корисна порада
Намагайтеся не перевантажувати комп'ютер додатковими програмами, запущеними одночасно з передачею даних.