Як навчити дитину спілкуванню.

Щастя в чому залежить від того, чи вміє людина ладити з оточуючими. Саме тому одне з головних завдань дорослих, а особливо батьків, полягає в тому, щоб допомогти дитині в розвитку соціальних навичок. Дуже важливо і необхідно навчити малюка встановлювати хороші дружні взаємини з іншими людьми.
Інструкція
1
Особиста прівлекательностьОб'ясніте дитині якомога раніше, що людська привабливість значить набагато більше, ніж краса, дана природою. Бо часом навіть самі некрасиві люди стають більш привабливими за допомогою простих засобів: охайність і акуратність, оволодіння яким-небудь умінням, хороші манери.
2
Навички общеніяРазговарівайте з дітьми якомога частіше. Такі розмови допоможуть їм навчитися виражати свої почуття і думки, обговорювати різноманітні питання. І згодом вони зможуть без зусиль вести невимушені бесіди з іншими людьми. Адже різноманітна і велика практика - це одна з найважливіших умов розвитку навичок міжособистісного спілкування у дитини .
3
Допоможіть вашій дитині стати хорошим другом для оточуючих. Він повинен бути надійним товаришем, чуйним, порядною і чуйною людиною, яка вміє дарувати теплоту і любов, а також відгукуватися на чужу біду.
4
Майте на увазі, в дитинстві дитині дуже важливо відчувати власну захищеність. Для цього необхідно допомогти дитині виробити позитивну самооцінку.
5
Вірте в своїх дітей і цінуєте їх. Постарайтеся прийняти людей, яких ваша дитина вибрав в друзі. А також слід надавати їм гостинність, навіть якщо вони вам не до душі і ви не схвалюєте вибір.
Корисна порада
Висловлюйте своє невдоволення діями дитини, а не самою дитиною. Але це невдоволення не повинно бути систематичним, інакше воно може перейти в неприйняття его.Осуждайте окремі дії дитини, але не її почуття, якими б недозволеними або небажаними вони ні билі.Показивайте дітям, що ви їх поважаєте. Але пам'ятайте, що допомагають тільки компліменти, висловлені вголос, а не те, що ви думаєте, але не озвучіваете.Прізнайте вашої дитини тут і зараз, грунтуючись справжніми собитіямі.Старайтесь завжди зберігати доброзичливий тон.