Як дізнатися, скільки років хвилястому папузі. хвилястому папузі рік.

Хвилясті папужки часто стають улюбленцями і дітей, і дорослих. Визначення їх віку до линьки, як правило, не викликає серйозних труднощів. Але щоб дізнатися, скільки років дорослій птиці, знадобляться більш глибокі знання.
Інструкція
1
Зверніть увагу на те, що точний вік хвилястих папужок після першої линьки, яка зазвичай відбувається в 3 або 3,5 місяці, визначити неможливо. Тому про птаха, якій вже більше року, можна тільки з упевненістю сказати, молода вона чи стара.
2
Якщо у папужки очі чорні і великі, а хвилястий окрас пір'їнок «розмитий» і починається прямо від восковіци, значить, це ще пташеня. Крім того, у таких молодих птахів не сформована маска, яка зазвичай буває білого, жовтого або жовтуватого кольору. Вона з'являється приблизно в шість місяців, при цьому хвилястість окраса бере свій початок вже прямо від верхньої межі маски. У дорослого самця ви виявите і маску, і чіткий хвилястий малюнок, і сформувався зіницю ока з окантовочним світлим кільцем. У старих папуг часто відсутня оперення навколо очей.
3
Якщо вам необхідно розібратися у віці лютіносов або альбіносів, майте на увазі, що райдужна оболонка їхніх очей темна або червона навіть у дорослому віці. Восковица у самців з самого раннього птенцового віку залишається рожево-фио років овой. У самки ж вона змінює колір, що дозволяє набагато точніше визначити по ній вік пташки.
4
Якщо у самочки восковица блакитна з присутністю білих обідків навколо ніздрів, то птах зовсім молода. У міру дорослішання восковица світлішає, стає блідо-блакитний або навіть зовсім білою. На статеве дозрівання вказує її біло-рожевий або ж коричневе забарвлення.
5
Подивіться на восковіца самця. Якщо вона однотонна, блідо-фио років овая або ніжно-рожева, то перед вами - молодий папуга. У міру дорослішання область над дзьобом змінює колір і стає яскраво-синьою.
6
Зверніть увагу на дзьоб. У пташенят до півтора-двох місяців дзьоб чорного кольору, потім він світлішає. У рідкісних випадках, особливо при світлих забарвленнях, це відбувається раніше: в 20-30 днів. У дорослих птахів дзьоб блідо-жовтого або зеленуватого кольору.
7
Щоб переконатися в тому, що перед вами молода птах, погляньте на хвіст. У молодих особин він короткий, але швидко зростає і досягає максимальної довжини до двох місяців після народження.