Як зробити відео менше.

Іноді, коли особливо цікаве відео хочеться викласти в інтернет або використовувати в відеопрезентації, користувач стикається з проблемою занадто великого розміру оригінального відеофайлу. Надмірний обсяг відео не дозволяє опублікувати його на більшості відеохостінгів, затримує швидкість завантаження і швидкість перегляду - тому, якщо ви хочете публікувати відео в інтернеті, вам потрібно освоїти найпростіший спосіб зменшення розміру будь-якого відеофайлу за допомогою вбудованої в систему програми Windows Movie Maker.
Інструкція
1
Знайдіть у списку програм в Пуску Windows Movie Maker і запустіть його. У лівому верхньому куті ви побачите панель меню. Виберіть на ній рядок «Імпортувати відео», і у вікні, провідника знайдіть і відкрийте відеофайл, який потрібно зменшити.
2
У нижній частині вікна програми ви побачите лінію розкадровки (TimeLine). Клікніть на завантажене відео лівої клавішею миші і, затиснувши клавішу, перетягніть його на цю лінію, після чого відпустіть клавішу миші.
3
В меню оберіть розділ «Файл» і натисніть на підрозділ «Зберегти відеофайл». У вікні, вкажіть «Мій комп'ютер» і натисніть «Далі», після чого введіть нове ім'я вашого відеофайлу і вкажіть папку на комп'ютері, в якій відео має бути збережено.
4
Знову натисніть «Далі». У вікні клацніть на кнопку показу додаткових параметрів відеоформату і виберіть в цьому розділі «Інші настройки». Відкриється окреме меню, в якому зі списку вам потрібно вибрати рядок Video for broadband з настройками 512 kbps, 340 kbps і 150 kbps.
5
З цих трьох варіантів бітрейта виберіть перший - зі значенням 512, так як він дає максимальну якість при невеликій вазі готового файлу. Якщо якість непринципово, а розмір відео повинен бути ще менше, вказуйте більш маленький бітрейт.
6
Натисніть «Далі», а потім збережіть відео в обраній папці з вибраними характеристиками. Натисніть «Закінчити» - ваша відеозапис успішно зменшена, і її можна публікувати в інтернеті.