Як заблокувати сайт в Mozilla. Як в браузері мазило заблокувати сайт.

Використання ресурсів загальної мережі не повинно приносити негативні наслідки, наприклад, загрожувати безпеці вашого комп'ютера. Інтернет-браузер Mozilla Firefox забезпечує високий захист ПК при роботі в мережі шляхом блокування деяких шкідливих сайтів .
Інструкція
1
Скачайте додаток до Mozilla, яке дозволить вам заблокувати певні сайти. З цією метою використовується BlockSite. Це доповнення створює і надалі доповнює список заборонених інтеренет-сайтів. Завантажити цей корисний продукт можна, наприклад, за посиланням https://addons.mozilla.org/ru/firefox/addon/3145. Встановіть додаток, дотримуючись інструкції, і додайте його в Firefox. Перезавантажте браузер.
2
Виберіть пункт «Додатки» у вкладці меню «Інструменти». Відкрийте список сталих доповнень і знайдіть BlockSite. Натисніть на назву програми і у вікні, виберіть кнопку "Налаштування". Відкриється вікно, що містить список сайтів і пункт BlockSite Preferences з групи Enable functions. Зайдіть в налаштування Enable BlockSite, де можна включати блокування небажаних сайтів. Ви також можете запрограмувати вивід повідомлення, яке міститься попередження про те, що ви намагаєтеся перейти на заборонений сайт в настройках Enable warning messages. В доповненні BlockSite є функція включення вирізання посилань на ті сайти, які ви заблокували. Її можна запустити за допомогою кнопки Enable link removal.
3
Заповніть список сайтів, доступ до яких з вашого комп'ютера заборонений у вкладці Blacklist. Якщо ви хочете заборонити доступ до всіх сайтів, крім декількох, BlockSite допоможе вам і в цьому. Просто занесіть адреси дозволених сайтів в список Whitelist. Захистіть всі ваші настройки паролем в пункті меню Authentication. Тоді тільки той, хто знає пароль, зможе розблокувати вхід на заборонені сайти.
4
Скорегуйте «Чорний список». Для цього зайдіть в груп Enabled functions і встановіть там опцію Enable BlockSite і Blacklist. Натиснувши кнопку Add, ви зможете додати в небажаний список сайти. В іншому випадку, якщо ви хочете видалити сайт з чорного списку, виділіть його і натисніть кнопку Remove. Ви можете скорегувати написання адреси сайту, вибравши потрібний сайт і натиснувши кнопку Edit. При бажанні ви можете повністю очистити список заблокованих сайтів за допомогою кнопки Clear list. Щоб зберегти будь-які внесені зміни, натисніть внопку «ОК».
Нерідко в процесі роботи з персональним комп'ютером виникає необхідність заблокувати доступ до певних інтренет-ресурсів. Для цього необхідно використовувати можливості браузера або застосовувати спеціальні плагіни.
Вам знадобиться
  • BlockSite.
Інструкція
1
При роботі з інтренет-браузером Mozilla Firefox слід встановити додаткову утиліту BlockSite. Це обумовлено тим, що сам браузер не наділений функцією блокування конкретних сторінок. Виконайте завантаження плагіна, використовуючи офіційний сайт з аддонами для Firefox.
2
Знайдіть плагін BlockSite і натисніть посилання Continue to Download. Після завершення завантаження програми клікніть по його назві лівою кнопкою миші. Для цього використовуйте вкладку «Завантаження» вашого браузера.
3
Після запуску нового меню натисніть кнопку «Встановити зараз». Дочекайтеся впровадження плагіна в браузер і натисніть кнопку «Запустити знову».
4
Тепер відкрийте вкладку «Інструменти» і перейдіть в меню «Додатки». У нових версіях браузера дане меню знаходиться в розділі "Налаштування" і може мати назву «Розширення».
5
Знайдіть встановлений плагін і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Тепер натисніть кнопку «Налаштування». Перейдіть до групи Enable functions і поставте прапорці поруч з параметрами Enable BlockSite і Enable BlackList. Трохи нижче буде розташований список з назвою другої функції.
6
Натисніть кнопку Add і дочекайтеся запуску нового діалогового меню. Введіть в запропоноване поле адресу інтернет-ресурсу. Якщо ви не впевнені в правильності назви, відвідайте даний сайт і скопіюйте url з рядка стану. Вставте його в вікно плагіна BlockSite.
7
Натисніть кнопку Ok. Повторіть цей алгоритм для додавання інших ресурсів в чорний список. Якщо ви випадково включили в BlackList важливий ресурс, виділіть його назву лівою кнопкою миші і натисніть кнопку Remove. Для повного очищення чорного списку використовуйте кнопку Clear List.
8
Встановіть пароль на доступ до даного плагіну, щоб інші користувачі не могли самостійно змінювати встановлені правила доступу до інтернет-ресурсів.