Як облаштувати квартиру в хрущовці. где можна купити засіб від клопів в лондоні.

Головне завдання облаштування малогабаритних «хрущовок» (об'єктів типового будівництва 60-70 рр) - розмістити в тісному приміщенні велику кількість функціональних зон. Важливо ретельно продумати внутрішню обробку і меблювання, максимально задіяти існуюче простір. Одним з рішень стає грамотна перепланування; використовуються сучасні меблі та візуальні ефекти, зорово розширюють квартиру .
Вам знадобиться
  • - проект перепланування квартири;
  • - переробка житла згідно із затвердженим проектом;
  • - консультація з архітектором і дизайнером;
  • - малогабаритні меблі;
  • - шафи-купе;
  • - складні меблі;
  • - вбудована техніка;
  • - перегородки з гіпсокартону, пластику або склоблоків;
  • - оздоблювальні матеріали світлого тону або з відповідним геометричним малюнком.
Інструкція
1
Складіть план майбутньої оновленої квартири. Якщо дозволяють матеріальні можливості, зверніться в проектну організацію з ліцензією і багатим досвідом перепланувань житла в «хрущобах». Співпраця з архітекторами і дизайнерами допоможе вам знайти розумні рішення, а також запевнити створений проект в потрібних інстанціях.
2
Вивчіть перепланування, які успішно здійснили господарі малогабаритних квартир. Так, типову «хрущовку» можна збільшити за рахунок коридору. Санвузол розширюється, а вхід в кухню проробляється в стіні великої кімнати. Комору (за наявності) переобладнають у вбиральню - туди поміщається весь одяг, що значно розвантажує житловий простір. Якщо в квартирі є балкон, його можна утеплити і використовувати як кабінету і міні-спальні.
3
Продумайте можливість зносу несучих перегородок для об'єднання в одне велике приміщення передпокою, вітальні і кухні. Знадобиться чіткий поділ функціональних зон - обідньої, гостьовий та інших. Встановити межі допоможуть оздоблення стін і стель (різна на окремих ділянках), меблі та перегородки (ширми, штори; невисокі гіпсокартонні, пластикові або скляні конструкції). Над плитою встановіть потужну витяжку, так як кухонні випаровування можуть швидко зіпсувати оздоблювальні матеріали.
4
Можна переобладнати житло в «хрущовці» на європейський манер, перетворивши його в квартиру-студію. Для цього зносяться «зайві» міжкімнатні стіни; кухню і вітальню розділяє барна стійка; за допомогою балдахіна або ширми оформляється альков; інші зони розмежовуються диванами, куточками, легкими наскрізними стелажами. Подібне глобальна перебудова квартири необхідно ретельно продумати - цей варіант більше підходить для одного-двох чоловік, але ніяк не для великої родини.
5
Розробіть ексклюзивний план, який перетворить «бабусине спадок» в унікальне зручне житло. Знадобиться відчуття стилю і вміння грамотно використовувати корисний простір; врахуйте побажання кожного мешканця. За підтримки професійного архітектора можливі самі сміливі рішення. Наприклад, в колишньому санвузлі «хрущовки» деякі новатори розміщують гардеробну; ванна і туалет переміщається в приміщення кухні; в утвореній ніші встановлюється плита і витяжка. Обідня зона переноситься на утеплений балкон.
6
Подумайте, як ще можна розширити житлові метри. Так, під спальним місцем (куточком відпочинку або робочою зоною) гарні подіуми з вбудованими шафами - це дозволить вам демонтувати антресолі. У спальні розширений підвіконня легко перетворюється в туалетний столик. Головне правило при меблюванню - мінімум обсягу і непотрібних елементів. Краще рішення для малометражної квартири - вбудована кухонна техніка, кутові моделі корпусних та м'яких меблів; купейні дверцята шаф; всілякі трансформери: дивани-ліжка, крісла-ліжка, складні стільниці.
7
Дотримуйтеся основних правил дизайну інтер'єру, які дозволять візуально розширити тісне приміщення. При можливості частіше використовуйте дзеркала і скляні поверхні. Діагональні лінії на стінах і стелях дозволять вам «розсунути рамки» кімнат; горизонталі «подовжать» стіни, а вертикалі - «піднімуть» їх. При виборі меблевої оббивки, штор та оздоблювальних матеріалів віддавайте перевагу світлим тонам.
Корисна порада
Викиньте з тісної квартири непотрібний мотлох. Використовуйте дрібнички по мінімуму і постарайтеся з їх допомогою візуально розширити простір. Розставте предмети невеликого розміру уздовж стін - кімната на їх фоні здасться більш просторою. Помістіть в далекі кути оригінальні великі об'єкти - основна увага гостей буде прикута до них, а не до основної обстановці квартири.