Як купити рукавиці.

Кисті рук - важливий терморегулятор людського організму, особливо в холодну пору року. Тому вже при температурі нижче +5 на вулиці не обійтися без рукавичок або рукавиць. Найтепліші рукавиці - пов'язані турботливою мамою або бабусею. Але у тих, хто не вміє в'язати, завжди є можливість рукавиці купити.
Інструкція
1
Рукавиці традиційно вважаються дитячим одягом, але в сильні морози вони і для дорослих забезпечать хороший захист. Пальці, перебуваючи в єдиному тісному просторі рукавиці , обігрівають один одного, а її матеріал зберігає тепло. Завдяки цьому руки в рукавицях не змерзнуть і при температурі нижче -30.
2
Купуючи рукавиці , потрібно подумати про їх призначення: для активного відпочинку, на кожен день або для сильних морозів. Тому бажано придбати кілька пар для різних цілей.
3
Для звичайного обігріву рук можна купити прості вовняні рукавиці . Але врахуйте, що при пранні і сушінні вони можуть деформуватися і сісти, тому зверніть увагу на склад: краще, якщо в ньому міститься трохи синтетики (акрил, еластан), яка збереже форму рукавиць.
4
Для катання на лижах, санках або з гірки, ігор в сніжки, ліплення сніговика, загалом, активного відпочинку вибирайте рукавиці на синтепоні з флісовій підкладкою, оброблені зовні непромокаючим синтетичним матеріалом. На відміну від вовняних, такі рукавиці
5
У сильні морози відмінно обігріють руки рукавиці з собачої шерсті або пухові рукавиці на щільної бавовняної підкладці. Крім того, добре зігрівають також рукавиці з штучного і натурального хутра.
6
Розміри дитячих рукавиць, як правило, залежать від віку дитини. При покупці ж для дорослого краще орієнтуватися на певний розмір. Виміряйте обхват долоні в найширшій її частині і знайдіть отримане значення в таблиці: Обхват, см 17 18 19 20 21,5 24 Розмір 6 6,5 7 7,5 8 9В будь-якому випадку, купуючи рукавиці , краще їх приміряти.
7
Купити рукавиці можна в різних місцях: в магазинах одягу, спортивних товарів, у відділах товарів для рукоділля. Самий економічний варіант - придбати добротні і недорогі рукавиці ручної роботи у бабусь на ринку. Кращий вибір і досить великий розкид цін вам запропонує інтернет-магазин. В останньому можна купити рукавиці як прості, так і відомих брендів, все залежить від вашого смаку і фінансових можливостей.
8
При покупці рукавиць обов'язково перевіряйте їх якість: не розпускаються чи нитки, не стирчить чи хутро, акуратно зроблені строчки, що не відпорювати чи в якому-небудь місці підкладка, чи немає яких-небудь інших огріхів. Від якості рукавиць залежить, наскільки тепло буде рукам.