Як вибрати мутоновую шубу.

Шубки з мутона вже давно склали конкуренцію всім іншим варіантам хутряних виробів. Вони дуже теплі, носяться до десяти сезонів, виглядають вельми привабливо, а стоять при цьому недорого. Щоб покупка радувала, а гроші не були витрачені даремно, необхідно уважно вибирати шубку.
Інструкція
1
Для початку виберіть фасон шуби, її довжину і колір. Так, наприклад, для автомобілісток прекрасно підійде укорочена модель з капюшоном, а ось модниці можуть звернути свої погляди у бік варіантів середньої довжини з хутряним коміром та манжетами. Чорні мутонову шубки виглядають елегантно і вишукано, а світлі - ніжно і жіночно.
2
Перевірте якість виробу. По-перше, ворс на мутоновая шубці повинен бути рівним, без лисин і проріджених ділянок. Стисніть хутро в долоні. Якщо після розтиснення він прийняв свою первинну форму, а ворсинки НЕ злиплися, то виріб якісне. Проведіть рукою проти росту шерсті або пощипайте шубу . У хорошої моделі вони не зламаються і не вилізуть.
3
По-друге, зверніть увагу на шви на виробі. В ідеалі вони не повинні бути занадто опуклими, разошедшимися або мають стирчать кінці ниток. Якщо ж ви швів на шубі взагалі не відчуваєте, можливо, шкурки були склеєні між собою, і ця покупка буде радувати вас зовсім недовго.
4
По-третє, для перевірки якості фарбування хутра чистим білою хусткою проведіть по поверхні ворсу. Шубка від виробника не залишить плям, тоді як підроблені варіанти забарвлять тканину. Потім спробуйте акуратно потягнути капюшон і комір, гудзики або замки. У добре зшитого фірмового вироби всі деталі будуть прикріплені дуже міцно.
5
Також зверніть увагу на наявність ярликів та етикеток. На них повинна бути однакова інформація про виробника шубки і правила догляду за нею.
6
Приміряйте вподобану річ. Вона повинна підходити вам за розміром. Візьміть з собою на примірку теплий пуловер, щоб не купити занадто тісний шубку. Походіть в обраної моделі, нахиліться в різні боки і вперед, спробуйте присісти. Якщо ви відчуваєте дискомфорт, вам десь тісно або навпаки, занадто вільно, відмовтеся від покупки такої мутоновая шубки, якою б гарною вона не була.
Зверніть увагу
Наявність у продавця гарантійного талона та сертифікату якості також буде говорити про те, що ви зробили правильний вибір.
мутоновая шуби користуються популярністю серед жінок різного віку. Причина - економічна ціна, стійкість хутра до морозів і довга носкість. Якщо за хутром правильно доглядати, він може прослужити своїй господині хоч десять років. Однак, щоб шубка радувала своїм зовнішнім виглядом і якістю не тільки в день покупки, до вибору потрібно підходити з розумом.
Вам знадобиться
  • - теплий светр або інша звична зимовий одяг
  • - незалежний консультант
Інструкція
1
Визначтеся, де ви будете купувати шубу. Порівняйте ціни і моделі в декількох магазинах. Уточніть, чи скрізь є сертифікати якості від виробника.
2
Коли підете міряти шубу, надіньте або візьміть з собою теплий светр. Краще взяти зимовий одяг трохи з запасом, ніж вузьку.
3
Вибравши модель, огляньте її на світлі. Хутро мутона повинен бути профарбований рівномірно і виглядати чистим. Фурнітура повинна бути закріплена міцно, це говорить про якість моделі.
4
Вивчіть шубу з вивороту. Особливо уважно перевіряйте шви, вони в жодному разі не повинні розходитися. Потягніть за комір або капюшон: чи міцно він пришитий до шубці.
5
Надівши шубу, попросіть когось з боку оцінити ваш зовнішній вигляд. Продавець, звичайно, бажає вам тільки кращого, але пам'ятайте: його головне завдання - продати товар. Краще звернутися до незацікавленому особі.
Зверніть увагу
- Іноді в мутоновая шубі можуть прощупується шви. Це означає, що при пошитті хутро був розірваний і зшитий заново. Однак на загальну якість шуби такі огріхи, як правило, не впливають.
Корисна порада
- Не поспішайте брати шубу, якщо не впевнені. Це покупка не на один сезон, і вона вимагає обдуманого рішення.