Як підключити геймпад. гри з джойстиком на ноутбуці.

Xbox 360 - популярна ігрова приставка від компанії Microsoft. Ця приставка зараз досить популярна серед геймерів, так як вона зручна і має відмінні технічні характеристики. Приставка забезпечена бездротовим ігровим контролером або, як його ще називають, геймпадом . Якщо ви придбали собі приставку Xbox, але не знаєте, як підключити геймпад до ігрової консолі, то ця інструкція вам допоможе.
Інструкція
1
Натисніть кнопку Guide на геймпаді. Утримуйте її до тих пір, поки не запрацюють геймпад і ігрова консоль.
2
Кнопку включення на самій консолі просто натисніть і відпустіть. Встигніть за двадцять секунд натиснути і відпустити кнопку підключення на корпусі геймпада.
3
Дочекайтеся, поки світлові індикатори поряд з кнопкою включення на консолі не закінчать блимати. Коли вони перестануть блимати, це означатиме, що геймпад підключився.
4
В тому випадку, якщо геймпад не включили, перевірте, чи працюють батарейки. В геймпаді необхідно використовувати батарейки типу АА. Якщо вони не працюють, то вставте нові.
5
Для живлення геймпада ви можете використовувати і спеціальні пристрої - Xbox 360 Play & Charge Kit або Xbox 360 Quick Charge Kit.
6
До однієї консолі може бути підключено до чотирьох геймпадов. Тому, якщо вам потрібно підключити ще геймпади до консолі, повторіть всі дії для кожного геймпада. При цьому кожному з них буде призначений певний квадрант. Навколо кнопки включення консолі і кнопки Guide на геймпадах знаходяться чотири індикатори, які й відповідають квадрантам.
7
Для того щоб відключити геймпад, натисніть кнопку Guide і утримуйте її натиснутою протягом трьох секунд. Після цього вимкніть геймпад. Якщо ви виключаєте консоль, геймпад сам перепідключитися при наступному включенні.
8
Також майте на увазі, що в один момент геймпад може бути підключений тільки до якоїсь однієї консолі, і в тому випадку, якщо ви хочете підключити його до іншої консолі, з'єднання з першого доведеться перервати.
9
Якщо геймпад не може з'єднатися, то спробуйте виконати наступне: 1. Вимкніть консоль, а через хвилину включите снова2. Замініть батарейки в геймпаде3. Всі предмети, які знаходяться між геймпадом і консоллю, приберіть, особливо в тому випадку, якщо ці предмети є джерелами випромінювань - мікрохвильові печі, телевізори, мобільні й бездротові домашні телефони, металеві та хромовані стійки і .д. Вдалого вам підключення і вдалої гри!