Як розпакувати zip-архів на телефоні.

Вам надіслали на електронну пошту zip- архів , в якому файли у форматі, придатному тільки для відкриття в смартфоні? Для цього потрібно попередньо розпакувати архів. Зробити це можна за допомогою телефону, якщо він працює на платформі операційної системи Symbian.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт, який знаходиться за адресою http://www.lonelycatgames.com/?app=xplore. Завантажте звідти SIS або SISX-файл з версією програми X-Plore, відповідний до стільниковому телефону вашої моделі.
2
Прочитайте умови користування програмою. Вона знаходиться між shareware і freeware. При бажанні її можна платно зареєструвати. Але ця процедура необов'язкова, так як і без реєстрації додатком можна користуватися постійно.
3
На карту пам'яті, що знаходиться в телефоні, перепишіть файл будь-яким підходящим вам способом (Bluetooth, ІЧ-порт, кабель, кардрідер) в папку з написом Others. Якщо ви виберете кардрідер, не забудьте користуватися опцією меню телефону «Витягнути карту». Даний пункт розташовується в короткому меню, яке з'являється при натисканні клавіші включення телефону. Майте на увазі, що у старих апаратів може бути не передбачено «гаряче» виймання картки пам'яті. Вимкніть телефон перед зняттям карти.
4
Запустіть диспетчер файлів стільникового телефону. Даний пункт підміню розташовується в папці основного меню апарату, який називається «Кошти». Тут відобразиться вміст вбудованої пам'яті стільникового. Натисніть на праву кнопку телефону - відобразиться вміст карти пам'яті. Зайдіть в папку під назвою «Інше». Подібним чином вбудований диспетчер автоматично перейменовує при відображенні «Others».
5
Знайдіть SISX або SIS-файл з програмою X-Plore. Виберете карту пам'яті в якості місця установки. Відкрийте папку меню під назвою «Мої додатки». Знайдіть у ній додаток X-Plore і запустіть його.
6
Відкрийте в карті пам'яті архів. Після цього безпосередньо зайдіть або витягніть в бажану папку потрібні вам файли. Таким способом можна обробляти архіви двох форматів - RAR і ZIP. Формати TGZ, TAR і GZ не підтримуються додатком X-Plore.