Як домогтися кубиків на пресі. Як домогтися преса з кубиками.

Красивого преса без зусиль не добитися. Але якщо мета поставлена, то потрібно тільки докладати зусилля. Кубики на пресі вимагають часу і тренувань. На шляху до рельєфному пресу потрібно пройти два етапи: перший - накачати прес і м'язовий корсет, другий - позбутися зайвого жиру.
Інструкція
1
По-перше, вирішіть для себе, де будете займатися. Для того щоб зробити заняття регулярними, краще всього придбати абонемент в тренажерний зал. До того ж там є необхідне обладнання та тренажери. Також ви зможете проконсультуватися у тренера про те чи іншому вправі.
2
По-друге, відразу відведіть для занять вільний час, щоб не було перерв.
3
Якщо ви все ж вирішили займатися вдома, то при регулярних тренуваннях нижченаведені вправи допоможуть вам добитися ідеального преса.
4
Щоб пропрацювати верхній прес, скористайтеся вправою на скручування. Ляжте на лаву для прокачування преса із зворотним нахилом і зафіксуйте ноги в упори. Прийнявши стабільне положення, відведіть руки за голову і зробіть нахил так далеко, як зможете. При цьому м'язи преса повинні бути напружені. Дане вправу слід повторити в 5 підходах по 7 повторів.
5
Нижній прес качайте на спеціальному тренажері для м'язів живота. Спину в зручному положенні зафіксуйте на спинці тренажера, потім візьміться за ручки. Тіло повинно вільно повиснути. Далі випряміть ноги і виконуйте махові рухи до рівня очей. Постарайтеся виконати 6 підходів.
6
Бічні м'язи формують м'язовий корсет преса. Кращі вправи на опрацювання бічних м'язів - нахили в різні боки. Випрямитеся, ноги поставте на ширину плечей. Кисті рук підніміть до скронь. Зробіть нахил вліво настільки глибоко, наскільки можливо. Потім випрямтеся і повторіть нахил, тільки вже вправо. Виконайте 5 підходів по 25 повторів на кожну сторону преса.
7
Сядьте на край лави, підніміть ноги так, щоб вони виявилися зігнуті в колінах під прямим кутом. Для того щоб підсилити навантаження, постарайтеся не упиратися руками в лаву. Тримайте їх на рівні грудей. Далі обережно поверніть ліве плече до правого коліна. Акуратно повертайтеся в початкове положення. Потім повторіть вправу, але вже з поворотом в інший бік.
8
Повторюйте дані вправи протягом десяти днів, а потім, продовжуючи тренуватися, починайте другий етап - спалювання жиру. Вставайте на бігову доріжку або велотренажер. Використовуючи будь-який з цих тренажерів за півгодини до тренування, ви досягнете більш ефективних результатів. Також перегляньте своє харчування. Вживайте менше вуглеводів, відмовтеся від жирної, борошняної їжі. Їжте більше овочів, фруктів і пийте більше води.
Для того щоб добитися красивого, рельєфного преса, потрібно чимало праці. Набору маси часто недостатньо для того, щоб наше тіло виглядало ідеально. Потрібно багато часу і зусиль для того, щоб зробити кубики на пресі. Процес ділиться на два етапи: на першому ми накачуємо сам прес і м'язовий корсет, а на другому позбавляємося від зайвого жиру, щоб зробити прес різьбленим.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
Для роботи над верхнім пресом використовуйте звичайні скручування. Лягайте на лаву для прокачування преса із зворотним нахилом і закріпіть ноги в упори. Після того, як ви приймете стійке положення, заведіть руки за голову і нахиліться вперед настільки далеко, наскільки можливо, напружуючи м'язи преса. Повторіть цю вправу в шести підходах по вісім повторів.
2
Працюйте над нижнім пресом, використовуючи тренажер для кранчей. Упритесь спиною в спинку тренажера і міцно візьміться за ручки. Дайте тілу вільно повиснути. Виконуйте махові рухи прямими ногами до рівня ваших очей. Зробіть п'ять підходів до відмови.
3
Не забувайте про бічні м'язи - саме вони роблять м'язовий корсет вашого преса. Для того, щоб опрацювати їх, використовуйте нахили. Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Заведіть руки за голову. Нахиліться вправо настільки глибоко, наскільки можете. Після цього випрямтеся і зробіть нахил в ліву сторону. Виконайте шість підходів по двадцять повторів для кожної сторони преса.
4
Проробивши ці вправи щодня протягом тижня, приступайте до спалювання жиру, продовжуючи тренування. Використовуйте велотренажер і бігову доріжку. Максимального ефекту можна досягти, використовуючи один з цих тренажерів півгодини до тренування і півгодини після тренування. Також, урежьте свій раціон, мінімізувавши кількість калорій. Позбавтеся від жирного і мучного, використовуйте в їжу тільки низькокалорійні продукти.
Корисна порада
Вживайте якомога більше рідини для того, щоб заповнити її втрату в організмі під час тренування.