Як відключити вбудовану відеокарту в bios. Як включити в ноутбуці дискретну відеокарту в біосі.

Комп'ютери з вбудованими відеокартами не відрізняються високою продуктивністю в 3D-режимах. Але якщо ви свого часу заощадили на графічному адаптері, а потім пошкодували про це, нічого страшного. Адже до материнської плати можна підключити звичайну дискретну карту. Перш ніж приступити до процедури, потрібно відключити інтегроване пристрій.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ОС Wiindows.
Інструкція
1
Відключити вбудовану відеокарту можна за допомогою BIOS-меню. Увімкніть комп'ютер. Після цього при появі початкового екрана натисніть клавішу DEL. Таким чином ви відкриєте BIOS-меню. Якщо за допомогою DEL вам не вдалося потрапити в BIOS, значить, для входу туди на вашій системній платі використовується інша клавіша. Щоб дізнатися, яка саме, можна подивитися мануал до системної плати. На багатьох сучасних платах на початковому екрані також є список клавіш для входу в різні режими.
2
Все вбудовані пристрої знаходяться в розділі BIOS. Назва розділу може відрізнятися на різних моделях материнських плат. Але, в основному, він називається Onboard deviced або Integrated Device. В цьому розділі вам потрібно знайти вашу відеокарту. Швидше за все, вона буде мати назву Integrated Video. Виберіть карту і натисніть клавішу Enter.
3
У списку значень виберіть Disable, тобто «Відключено». Вийдіть з BIOS, обов'язково зберігши зміни. Після цього комп'ютер перезавантажиться, але повністю система запуститися не зможе. Необхідно або підключити дискретну відеокарту, або ж назад включити вбудовану.
4
На деяких материнських платах, якщо встановлена дискретна відеокарта і є вбудована, можна вибирати, яку використовувати. В цьому випадку для відключення інтегрованого відео досить просто в BIOS включити використання дискретної відеокарти. Для цього в BIOS потрібно вибрати розділ Advanced.
5
Далі вам необхідно знайти пункт Primary Graphics Adapter. Після цього в значенні цього пункту слід встановити PCI-E. Це означає, що система буде використовувати дискретну відеокарту, яка підключена до інтерфейсу PCI Express. Вийдіть з BIOS, збережіть налаштування. Комп'ютер перезавантажиться, і вбудована відеокарта буде відключена.
Коли ми говоримо «відеокарта», то, як правило, маємо на увазі окрему плату, яка відповідає в комп'ютері за побудову зображення. Але є ще один тип відеоадаптерів, які називаються вбудованими або інтегрованими, і у вигляді окремого пристрою вони не існують. Ці адаптери є частиною материнської плати і фізично витягти їх з комп'ютера неможливо. При установці ж окремої відеокарти вбудований адаптер необхідно відключити.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, відеокарта, початкові навички роботи з комп'ютером
Інструкція
1
Зайдіть в BIOS материнської плати. Для цього потрібно відразу після включення або перезавантаження комп'ютера натиснути на клавішу входу в BIOS. Залежно від моделі материнської плати це можуть бути клавіші F1, F2 або клавіша Delete. Яка саме з них, підкаже сам BIOS. На екрані з логотипом материнської плати буде підказка, щось на кшталт «Press F1 to enter Setup», що в перекладі означає «натисніть F1, щоб зайти в меню налаштувань».
2
Знайдіть вкладку меню «Налаштування інтегрованого обладнання». Як правило, в її англійському назві є слово «integrated», наприклад, вкладка може називатися "integrated peripherals".
3
Один з пунктів меню в цій вкладці називається «Onboard devices». Зайдіть в нього. Одна з рядків підміню виглядатиме як «Onboard video», або «Onboard GPU», або «Onboard graphic» залежно від моделі материнської плати.
4
Виберіть цей рядок і натисніть "Enter". В випав списку виберіть варіант «Disable». Вбудований адаптер вимкнений. Щоб зберегти зміни в BIOS, необхідно в меню «Exit» вибрати пункт «Save and Exit», що в перекладі на російську означає "Зберегти та Вихід".