Як побудувати мисливський будиночок.

Мисливський будиночок - це споруда, побудована з підручних матеріалів з використанням мінімальної кількості інструментів. Будиночок призначений для укриття від негоди під час тривалої полювання, риболовлі, заготівлі деревини, сіна, під час масової заготівлі грибів, ягід, лікарських трав і інших дарів природи.
Вам знадобиться
  • - ліс-кругляк;
  • - штикова лопата;
  • - бензопила;
  • - залізні скоби;
  • - покрівельний матеріал ;
  • - скла;
  • - цегла.
Інструкція
1
Будь-яке будова починається з фундаменту. В якості фундаменту для будівництва мисливського будиночка використовуйте ліс-кругляк. Очистіть колоди від кори за допомогою штикової лопати, просушіть протягом 6 місяців.
2
Розрівняйте місце під будівництво, укладіть колоди по всьому периметру майбутнього будиночка.
3
Стіни мисливського будиночка робіть з підручних матеріалів. В лісі найдоступнішим матеріалом є ліс-кругляк. Заготовте необхідну кількість, ошкуріть, зробіть зруб в лапу. Для скріплення зрубу використовуйте залізні скоби.
4
Щоб будиночок був досить теплим в будь-який час року, кожен ряд прокладайте товстим шаром моху. Додатково конопатіть споруда не буде потрібно. Мох добре ізолює порожнечі і зберігає тепло.
5
В якості перекриття використовуйте ліс-кругляк або розпустіть його бензопилою на дві частини. Утепляйте стеля землею, ретельно її утрамбуйте і постеліть мох в декілька шарів.
6
Дах зробіть односхилий. Для її будівництва досить підняти одну сторону за допомогою колод і зробити скат в іншу сторону. В якості покрівельного матеріалу використовуйте толь або залізо - це єдиний матеріал, який вам доведеться привезти до місця будівництва, не рахуючи того, що буде потрібно цегла для кладки печі та скла, якщо плануєте зробити вікна.
7
Пол зробіть глинобитний. Для виготовлення розчину змішайте 1 частину жирної необпаленої глини з трьома частинами соломи або тирси, укладіть шаром на колоди, ретельно утрамбуйте.
8
Внутрішню поверхню стін оштукатурьте. Приготуйте розчин з 1 частини глини, 3 частин піску. Стіни оббейте тонкими рейками, виготовивши решітку. Набейте обрешітку розчином, розрівняйте.
9
Грубку ви можете зробити без колодязів. Для обігріву невеликого будиночка розміром 25-30 квадратних метрів достатньо грубки розміром 40х60 см.