Як полагодити телевізор.

Поломка телевізора - вкрай неприємна подія. Тепер потрібно його нести в сервісний центр, сидіти якийсь час без телевізора , платити гроші, якщо гарантія вже закінчилася ... Не надто райдужні перспективи. Однак хоч це і здається дуже складним, починають телевізор з рідкокристалічним дисплеєм можна і в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - викрутка
  • - запасні деталі
  • - паяльник
  • - акуратність
Інструкція
1
На задній панелі акуратно відкрутіть всі болти. Складіть їх в одне місце, краще в якусь коробочку або баночку, щоб не втратити, адже ви напевно знаєте, як легко втрачаються болти при ремонті чогось. Після цього від'єднайте кришку. Майте на увазі, що бувають на телевізора х і подвійні кріплення - крім болтів корпус може з'єднуватися ще й клямками. Акуратно подденьте засувки плоскою викруткою і відкрийте корпус. Тепер подивіться, що всередині у вашого телевізора .
2
Визначте, де знаходиться блок живлення, а де материнська плата. Блок живлення містить роз'єми для підключення кабелю, материнська плата же виглядає як звичайна мікросхема.
3
Уважно розгляньте всі елементи блоку живлення - чи немає на ньому якихось пошкоджень. Найчастіше пошкоджуються конденсатори. Вони, як правило, розташовані в лівому верхньому куті блоку живлення. Якщо ви помітили, що з конденсаторів сочиться рідина або порушена їх цілісність, то вважайте, що ви знайшли причину поломки.
4
Тепер визначте номінал зламаних конденсаторів. Найкраще замінити їх на конденсатори з вищим номіналом, так як ті конденсатори, що встановлені спочатку, не розраховані на високу напругу і його перепади, які зазвичай трапляються. Так що нехай буде зайвий запас міцності.
5
Конденсатори міняйте послідовно, щоб не заплутатися. Якщо зняти всі одразу, можна потім і не згадати, який конденсатор куди приєднувати. Замінювати ємності конденсаторів слід за допомогою паяльника - ви повинні отпаять конденсатор і припаяти інший.
6
При заміні конденсаторів дуже уважно стежте за їх полярністю. Якщо переплутати полярність, то конденсатори просто-напросто вибухнуть, а вам цього зовсім не потрібно.
7
Після заміни несправних частин поставте плату назад і зберіть корпус телевізора - зафіксуйтекришку половинки корпусу і прикрутіть на місце всі болти.
8
Після завершення роботи акуратно включите телевізор (на всякий випадок краще не стояти прямо перед екраном). Якщо він працює - то все чудово, але дайте йому безперервно попрацювати пару годин, а після перевірте, чи не занадто гріються нові конденсатори. Якщо ні, то все в порядку.
Зверніть увагу
Більш розумно віднести ваш телевізор в сервісний центр і не чинити його самостійно, якщо ви не володієте відповідними знаннями та навичками.