Як позбутися від кімнатної мухи.

Мухи в будинку доставляють багато різних неприємностей. Вони постійно заважають спати, противно дзижчать, кусаються і норовлять забратися в їжу. Крім цього, вони є рознощиками інфекційних захворювань, що може бути вкрай небезпечно для здоров'я. Існує багато методів по боротьбі з мухами, але далеко не всі вони є безпечними для людини та інших мешканців, наприклад, акваріумних риб, рослин і домашніх тварин.
Вам знадобиться
  • - липка стрічка;
  • - 90 грам каніфолі;
  • - 30 мілілітрів рослинного масла;
  • - сироп або мед;
  • - льнянка і квіти пижма;
  • - чорний перець.
Інструкція
1
Не створюйте обстановку, що залучає мух. Постійно прибирайте крихти і залишки їжі зі столу, статі та стільців. Вікна затягніть сіткою - це дозволить зробити будинок менш доступним для комах. Якщо в кімнату проникло багато мух, влаштуйте протяг. Це допоможе позбутися від більшої частини комах.
2
Розвісьте в місцях скупчення мух спеціально куплені липкі стрічки. Придбати їх можна практично в будь-якому господарському магазині. При бажанні ви можете виготовити липучку для мух самостійно. Розплавте 90 грам каніфолі на повільному вогні. Додайте в отриману масу 30 мілілітрів рослинного масла і ретельно все перемішайте. Для приманки в отриману суміш капніть трохи солодкого сиропу або меду. Як тільки отримана маса охолоне, нанесіть її на картон і залиште в тому місці, де найчастіше збираються мухи.
3
Підмісіть в підсолоджену воду трохи чорного перцю і залиште її на підвіконні на деякий час. Через два-три дні ви побачите, як все мухи зникнуть. В якості профілактики воду можна залишити ще на пару днів, а потім прибрати.
4
Запам'ятайте, що мухи не переносять запах пижма, касторової олії, льнянки звичайної і рицини. Приготуйте відвар льнянки і додайте його в молоко. Ємність з отриманою рідиною поставте на підвіконня. Незабаром ви виявите, що всі мухи зникли. По кутах кімнат розмістіть квітки пижма. Можна використовувати як сухе, так і квітуча рослина. Мухи не переносять цей запах, тому відразу ж покинуть ваш будинок. Рицину добре садити під вікном у дворі або ж на підвіконні в квартирі.
5
Позбутися від дрібних мух вам допоможе сахарин. У кілька крапель меду додайте трохи сахарину і ретельно перемішайте. В отриманій суміші просочіть невеликий шматочок паперу і повністю висушіть його. При появі мух, вам буде досить злегка змочити папір і чекати результату. Через кілька днів все мухи пропадуть. Паперів не викидайте, а сховайте до наступного разу.