Як отримати норвезьке громадянство.

Норвегія - одна з найкрасивіших країн світу, яка приваблює іммігрантів величними пейзажами, помірним кліматом і сприятливими економічними умовами. Вона досить відкрита для іноземців, охочих отримати громадянство цієї північної країни.
Вам знадобиться
  • - свідоцтво про народження;
  • - анкета з фото;
  • - вид на проживання;
  • - довідка про відсутність боргів;
  • - довідка про відсутність судимостей;
  • - документи, що підтверджують володіння норвезьким мовою.
Інструкція
1
Ви отримаєте норвезьке громадянство, якщо задовольняєте наступним вимогам: 1. Досягли 18-річного віку. 2. Постійно проживали в країні протягом 7 років до моменту подачі заяви. Якщо ви проживали в шлюбі з громадянином Норвегії, то термін проживання в шлюбі підсумовується з проживанням в Норвегіі.3. Не маєте серйозних боргових обязательств.4. Ведете гідний спосіб життя, не маєте проблем з законом. 5. Оформили вихід з іншого громадянства.
2
Для отримання норвезького громадянства зверніться в будь-яке відділення поліції із заявою. Поліція перевірить його і відішле до Управління Імміграції Норвегії.
3
До заяви додайте: - анкету з фотографією; - Свідоцтво про народження; - перелік поїздок за кордон з моменту отримання першого дозволу на проживання в Норвегії; - довідку про відсутність заборгованостей по аліментах і план погашення; - довідку з поліції, також на дітей старше 15 років зазначених у заяві; - копії закордонних паспортів; - Документи, що підтверджують володіння норвезьким або саамська мовою в достатньому обсязі; - свідоцтво про шлюб, цивільному шлюбі або партнерство.
4
Після подачі заяви про громадянство ви отримаєте повідомлення з терміном розгляду заяви. Якщо заява на отримання громадянства буде відхилено, подайте апеляцію до Управління Імміграції. Міністерство юстиції винесе остаточне рішення.
5
Майте на увазі, що при розгляді заяви у вас повинен бути дійсний дозвіл на проживання, який ви повинні завбачливо продовжити. Студенти не отримують громадянство навіть після 7-річного проживання в країні.
Зверніть увагу
Коли неможливо відмовитися від споконвічного громадянства, в окремих випадках можливе подвійне громадянство. Наприклад, коли дитина набуває громадянство різних країн обох батьків за законом. В цьому випадку особа повинна проживати в Норвегії протягом двох років до досягнення 22-річного віку.