Як встановити кулер системного блоку.

Один зі способів зниження температури в системному блоці - установка кулера . Це сприяє циркуляції повітря усередині корпусу, відповідно, температура компонентів ПК зменшується. Місце для встановлення кулера є в будь-якому, навіть самому простому комп'ютерному корпусі.
Вам знадобиться
  • - кулер системного блоку;
  • - викрутка;
  • - 4 кріпильних гвинта.
Інструкція
1
Насамперед вам необхідно виміряти діаметр відсіку для установки кулера. Ви не зможете встановити кулер, який не підходить за розмірами. Зробити це можна на зовнішній задній стороні системного блоку. Просто заміряйте відстань між отворами для кріпильних гвинтів. На кулері, який ви хочете закріпити, відстань між відповідними отворами має бути таким же. В основному, для охолодження корпусу використовуються вентилятори діаметром 120 мм.
2
Вимкніть системний блок від електроживлення. Відключіть усі периферійні пристрої. Після цього зніміть кришку корпусу. Вставте кулер у відсік. Як уже зазначалося, він розташовується на задній панелі системного блоку. На деяких дорогих корпусах може бути кілька кріплень для системного кулера.
3
Акуратно підтримуючи кулер всередині системного блоку, закріпіть його на кріпильний гвинт із зовнішнього боку корпусу. Після цього вентилятор можна відпустити. Прикрутите інші кріпильні гвинти.
4
Залишилося тільки підключити живлення до вентилятора. Вам необхідно знайти на системній платі 3-pin конектор. Якщо у вас є схема материнської плати, то спочатку можна подивитися розташування коннектора до системної плати на ній. Зазвичай він розташований у верхньому лівому куті материнської плати. Вставте кабель живлення від кулера в цей коннектор. Тепер вентилятор повністю готовий до роботи.
5
Підключіть до системного блоку харчування. Решта пристрої підключати поки не обов'язково. Увімкніть системний блок, подивіться, чи працює кулер. Якщо працює, можна вимикати комп'ютер і закривати кришку системного блоку; якщо ні, причин може бути тільки дві. Це або несправність кулера, або ви не до кінця вставили кабель живлення в 3-pin конектор. Перевірте підключення живлення ще раз.