Як встановлювати додатки для Samsung F490.

Samsung F490 - стильний багатофункціональний мобільний телефон. Все програми для пристрою відображає формат java. Установку можна зробити за допомогою комп'ютера з використанням відповідного програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • - драйвери для F490;
  • - кабель для з'єднання з ПК;
  • - TkFileExplorer.
Інструкція
1
Щоб з комп'ютера встановити в телефон програму, необхідно попередньо встановити драйвери. Вставте що йде в комплекті диск з програмним забезпеченням в дисковод комп'ютера, підключіть телефон за допомогою кабелю для пристрою. Як тільки на екрані спливе вікно з вимогою встановити драйвери для пристрою, виберіть «Пошук на комп'ютері вручну», а як місце знаходження вкажіть дисковод. Дочекайтеся закінчення процедури установки.
2
Якщо у вас немає диска з драйверами, знайдіть програмне забезпечення на офіційному сайті компанії Samsung. Перейдіть на головну сторінку, клікніть по посиланню «Підтримка» у верхній її частині. Виберіть пункт «Мобільні телефони», вкажіть модель апарату, перейшовши в меню «Мобільні телефони» - «Інше» - SGH-F490. Клікніть по вкладці «Додатки». У списку програм лівої клавішею миші натисніть на піктограмі з написом exe в правій частині таблиці. Завантажте та запустіть файл, а потім зробіть установку, слідуючи інструкціям інсталятора.
3
Скачайте з інтернету і встановіть програму TkFileExplorer. Знову підключіть телефон до комп'ютера і запустіть щойно инсталлированную утиліту.
4
У вікні додатка перейдіть у вкладку Setting - Com. Виберіть порт, до якого підключений. Щоб дізнатися його номер, перейдіть в Диспетчер пристроїв Windows (правою клавішею миші клікніть на «Мій комп'ютер» - «Властивості» - «Диспетчер пристроїв»). Серед дерева підключених до комп'ютера пристроїв виберіть Samsung CDMA Modem в дереві модемів. У вікні властивостей буде вказаний номер порту.
5
Якщо ви вибрали вірний порт, відкриється структура файлової системи телефону. Створіть папку, в яку будете завантажувати всі файли jar і jad, перемістіть в неї файли ігор і додатків.
6
У режимі очікування введіть комбінацію * # 6984125 * #. В меню оберіть пункти Admin menu - Internals. Потім введіть з клавіатури * # 9072641 * # і натисніть на Storage Settings - Update Java DB. Додатки встановлені.