Як видалити плагін з робочого столу.

Зовнішній вигляд операційної системи можна змінити, зробивши інтерфейс яскравим, оригінальним і неповторним. Програм для перетворення робочого столу Windows безліч. Більшість з них використовують додаткову пам'ять і впливають на швидкодію системи.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з встановленою системою Windows 7.
Інструкція
1
Для систем Windows XP та інших більш ранніх версій такі плагіни можна встановити окремо. В системі Windows 7 вони передбачені за замовчуванням. Колекція модулів - це панель, яка відображає міні-додатки. Програми показують погоду, годинник, новини, курс валют. Основну колекцію можна змінювати самостійно.
2
Клацніть правою клавішею миші у вікні робочого столу, в меню оберіть рядок «Гаджети». Щоб додати один з них на робочий стіл, клацніть подвійним натисканням клавіші миші по вибраній іконці.
3
Щоб видалити встановлений модуль з робочого столу, наведіть на нього вказівник миші - з'являться невеликі значки. Прибирає гаджет з робочого столу кнопка "Закрити". Також є функції зміни параметрів, можливість перемістити гаджет на інше місце.
4
Якщо ви хочете видалити гаджет з колекції, клацніть по вибраній іконці правою клавішею миші та виберіть «Видалити». Всі стандартні модулі Windows 7 можна відновити. Для цього відкрийте «Панель управління», знайдіть «Оформлення та персоналізація», натисніть на рядок «Відновлення гаджетів робочого столу» в розділі «Гаджети».
5
За допомогою панелі управління можна відключити модуль «Гаджети робочого столу". Для цього відкрийте «Панель управління» і перейдіть в «Програми та засоби». В меню, з лівого боку екрану, виберіть «Включення/відключення компонентів Windows». Щоб відключити модуль, приберіть галочку з рядка «Платформа гаджетів Windows», перезавантажте комп'ютер.
6
Щоб прибрати плагін, клацніть правою клавішею миші по робочому столу. В появішемся меню виберіть «Вид», далі приберіть галочку навпроти рядка «Відображати гаджети робочого столу».
7
Вимкнути модуль можна і тільки для одного облікового запису, якщо в системі їх декілька. Для цього натисніть «Пуск», в пошуковому рядку введіть gpedit.msc. В меню, з лівого боку, відрийте «Політика», далі «Локальний комп'ютер»? «Конфігурація користувача»? «Адміністративні шаблони»? «Компоненти Windows»? «Гаджети робочого столу". Перейдіть в праву частину вікна редактора і клацніть лівою клавішею миші по рядку «Вимкнути гаджети робочого столу».
8
Функцію можна відключити для всіх, створених в системі, облікових записів. Для цього відкрийте «Політика»? «Локальний комп'ютер»? «Конфігурація комп'ютера»? «Адміністративні шаблони»? «Компоненти Windows»? «Гаджети робочого столу". Потім перейдіть в праву частину редактора і клацніть двічі по рядку «Вимкнути гаджети робочого столу».
Корисна порада
В інтернеті є безліч сайтів, де можна скачати різні плагіни для робочого столу Windows. Завантажуйте модулі тільки з перевірених джерел, так як під виглядом таких програм поширюються віруси та інше шкідливе ПЗ.