Як лікувати орви.

З дитячого віку діагноз орви, знайомий всім і кожному. Мама розстроєно хитає головою і скаржиться сусідці, що дитина знову з ГРВІ зліг. Проте, особливого страху ніхто не відчував.

ГРВІ найчастіше викликано інфекцією. Основні симптоми почервоніння слизової гортані, нежить, іноді легкий кашель. Респіраторним інфекціям схильні і дорослі і діти. Тому кілька рецептів боротьби із захворюванням нікому не завадять. Безумовно, ви можете звернутися до лікаря за лікуванням антибіотиками або парацетамол містять препаратами, але лікувати орви можна і без зайвої хімії.

  1. Хворому орви потрібно багато спати і багато пити. Спати він буде сам, так як хвороба буде брати своє, а ось пити потрібно давати обдумано. Найкраще підійдуть чаї з трав. В якості основи виступить ромашка, шавлія, календула, мати-мачуха і шипшина. До чаю давайте хворому мед або варення. Краще якщо це варення з обліпихи, малини або чорної смородини. НА рахунок меду є рада. Якщо ви хочете розбити його в чаї, то робіть це, коли він трохи охолоне, інакше всі корисні елементи будуть зруйновані.
  2. Інгаляції, це найкраща терапія з можливих. Чи не кожної дитини і навіть дорослої можна змусити полоскати горло, а ось подихати через інгалятор, куди простіше. Заваріть евкаліпт, м'яту, корінь лопуха і робіть інгаляції по 2-3 рази на день, є можливість, робіть частіше.
  3. Теплові процедури. Якщо у хворого немає температури, то його можна всіляко гріти і парити. Приготуйте хворому ванну з відваром ромашки та календули. Якщо ванна занадто серйозний метод на ваш погляд, попарте ноги з гірчицею. Парити потрібно до появи поту, і близько десяти хвилин після. Потіти при орви, дуже корисно. Тому кутайте хворого, шапку і шарф на горло, шкарпетки на ноги і під ковдру. Спосіб перевірений і вірний.
  4. Полоскання, відмінний метод щоб лікувати орви. Полоскати горло можна слабким йодовую розчином, содовим розчином або антисептичними аптечними препаратами. Полоскання чергуйте з інгаляціями з інтервалом в пів години і ефект не змусить себе чекати.
  5. Хворі орви часто виявляють відсутність апетиту, проте є їм потрібно обов'язково. Слідкуйте, щоб хворий їв. Можна заповнити витрати енергії молочними продуктами, фруктами і бульйоном. Як правило, це продукти харчування легше їсти, коли є, зовсім не хочеться. У разі ускладнень звертайтеся до лікаря. Будьте уважні до свого здоров'я і будьте здорові.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PX1DId4CKmQ