Як прикрасити кімнату дощиком.

У нашій країні прийнято прикрашати кімнату дощиком напередодні нового року. Підсвічене вогнями гірлянди ввечері або сонячними променями вранці, така прикраса додає будинку особливу атмосферу свята і радості.
Вам знадобиться
  • - дощик;
  • - канцелярські кнопки;
  • - білі нитки;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Щоб кімната виглядала особливо красиво, розвісьте дощик на вікнах. Якщо штори у вас тримаються на маленьких гачечки, акуратно причепіть до них нитки дощику. Краще робити це не на кожен гачок, а через кілька, щоб вікно теж було видно. Якщо ж штори триматися на круглому карнизі, просто перевесьте через нього дощик, закріпивши його вузлом на середині.
2
Прикрасьте дощиком стіни і стеля. Вставте в кути під стелею невеликі канцелярські кнопки і натягніть на них дві білі нитки таким чином, щоб вони перехрещувалися в середині стелі. Потім повісьте на нитки дощик. Відстань між дощиком в цьому випадку має становити 5 см.
3
Створіть зірочки на стінах. Візьміть саму довгу нитку дощику і викладіть зірочку довільного розміру, закріплюючи дощик тоненькими смужками прозорого скотчу. Але робити це варто тільки на стінах без шпалер.
4
Надайте люстрі святковий вигляд. Повісьте на неї звірку нитки дощику так, щоб вгорі вони перехрещувалися між собою, а внизу звисали з усіх боків. Чим більше буде дощику, тим нарядней вийде. Після цього кінці можна залишити висіти просто так, а можна зв'язати їх ниткою дощику в пучок. Таким чином, на люстрі вийде своєрідний святковий ковпак, який буде красиво переливатися при включеному світлі.
5
Зробіть з дощику букети. Для цього візьміть цілий пучок дощику і поставте його пов'язаним кінцем в красиву маленьку вазу. Бажано, щоб це була не прозора ваза, а матова, однотонного кольору. Потім обріжте нитки дощику на відстані 5-10 см від пов'язаного краю. І розпушити залишки таким чином, щоб пучок з дощиком почав нагадувати букет з кольорових ниток. Розставте вазочки з такими букетами по кімнаті.
Корисна порада
Використовуйте при оздобленні кімнати дощик різних кольорів. Це додасть їй ще більш ошатний вигляд і створить святкову атмосферу.