Як зменшити вагу avi. значення натпісі avi.

Зазвичай розмір файлу не особливо турбує користувачів. Але це питання виникає, коли на носії не вистачає місця. Наприклад, ви хочете записати цікавий фільм на диск. Але програма для запису повідомляє, що файл занадто великий. Розбивати його на частини - не найзручніший варіант, тому найкращим рішенням стає зменшити вагу avi, тобто скоротити розмір відео до прийнятного значення.
Інструкція
1
Визначте розмір вихідного файлу. Клацніть правою кнопкою миші на файлі AVI і виберіть меню «Властивості». У центральній частині на закладці «Загальні» ви побачите, скільки місця в мегабайтах або гігабайтах займає цей файл. Це потрібно для того, щоб знати, наскільки сильно доведеться зменшувати відео. Зробити файл менше можна за рахунок погіршення якості картинки, за допомогою скорочення розміру кадру або видалення маловажних частин відео. Наприклад, програма трохи зменшить розмір обрізанням титрів в кінці фільму, в зарубіжних кінострічках вони, як правило, дуже довгі.
2
Скачайте та встановіть програму для обробки відео. Такі програми називаються конвертерами і бувають як платні, так і безкоштовні. Відкрийте браузер, яким ви зазвичай переглядаєте інтернет-сторінки і перейдіть за адресою http://www.freemake.com/ru/free_video_converter/. Це сайт безкоштовного відеоконвертера зі зручним управлінням і російськомовним інтерфейсом. Якщо ви не довіряєте безкоштовному програмному забезпеченню, можете завантажити Movavi Video Suite. Адреса сторінки наступний: http://www.movavi.ru/suite/download.html. Натисніть кнопку «Завантажити» і почніть завантаження установника.
3
Запустіть завантажений файл. Натисніть кнопку «Далі» у вікні майстра установки. Повторюйте цю дію, поки не з'явиться повідомлення про успішне завершення процесу. Якщо хочете, по ходу можете змінити стандартну папку для програми. Запустіть утиліту подвійним клацанням по значку на робочому столі, якщо вона не відкрилася самостійно.
4
У вікні Free Video Converter натисніть кнопку «Відео», щоб додати ваш файл. Назва відео і його характеристики з'являться в центральній частині вікна програми. Клацніть по кнопку «В AVI» на стрічці в нижній частині вікна. Відкриється вікно параметрів обробки, в якому ви можете вказати місце для збереження файлу, вибрати кількість етапів конвертації і вказати підсумковий розмір файлу. Клацніть по напису з поточним розміром файлу і введіть потрібне значення. Межі скорочення, тобто наскільки програма може зменшити вагу avi, виводяться у віконці редагування.
5
Натисніть кнопку «Конвертувати» і почекайте, поки проводиться обробка. Після повідомлення про готовність відкрийте підсумковий файл і перевірте результат.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XrLQJfyWzaM
Відео, зняте цифровою камерою, або скопійоване з оригінального DVD або BlueRay-диска завжди має досить великий розмір. У такому вигляді його незручно завантажувати в інтернет, записувати на носії або передавати будь-яким способом. Однак розмір відео можна зменшити за допомогою спеціальних програм-конвертерів.
Інструкція
1
Встановіть на комп'ютер програму для конвертації відеофайлів. При її виборі керуйтеся власними потребами в роботі з відео. Наприклад, якщо ви професійно займаєтеся зйомкою і обробкою цифрового відео у великих обсягах, то для конвертації його краще використовувати платні програмні рішення. Якщо зменшити відео вам потрібен час від часу, то для цих цілей скачайте безкоштовну програму. Однією з таких програм є Any Video Converter. Для його завантаження пройдіть за посиланням http://www.any-video-converter.com/products/for_video_free/. Після установки програми запустіть її і приступите до зменшення відео.
2
Завантажте програму відеофайл, який необхідно зменшити. Для цього натисніть кнопку «Додати відео», і у вікні файлового менеджера вкажіть шлях до необхідної відеозапису. Після закінчення завантаження у вікні програми буде відображатися коротка інформація про даний файлі (назва, тривалість, формат і кількість кадрів в секунду).
3
Виділіть завантажене відео кліком миші, після чого встановіть опції кінцевого файлу, що пройшов процедуру конвертації. У правій частині головного вікна програми встановіть бажаний розмір картинки, бітрейт відео і кількість кадрів в секунду. Крім цього встановіть аналогічні опції для звукової доріжки мультимедійний файл. Для зменшення відео ці величини повинні бути менше ніж у вихідного файлу. Якщо ви хочете залишити їх без зміни, то виберіть інший відеокодек із списку в правому верхньому куті програми. У даному списку представлені кодеки відео, оптимізованого для перегляду на екрані мобільного телефону, в інтернеті, а також на побутових програвачах. Встановивши опції і вибравши кодек з'ясуйте передбачуваний формат кінцевого файлу, переконайтеся що він буде менше вихідного і почніть процедуру конвертації.
4
Оберіть кінцеву папку, в яку буде збережений зменшений відеоролик, після чого натисніть кнопку «Кодувати». Через деякий час у вибраній папці з'явиться відео меншого розміру. Залежно від обраного кодека і опцій нове відео може бути візуально менше і менше якісніше, або практично не відрізнятися від вихідного файлу.