Як включити web-камеру на ноутбуці Dell. Як налаштувати веб камеру на ноутбуці делл.

Багато сучасні мобільні комп'ютери наділені вбудованими web-камерами. Для успішного використання цього пристрою необхідно встановити відповідні драйвери та налаштувати параметри його роботи.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - Driver Pack Solution.
Інструкція
1
Увімкніть мобільний комп'ютер і дочекайтеся завантаження операційної системи. Підключіться до інтернету і відвідайте сайт www.dell.ru. Виберіть меню «Підтримка та драйвери», розташоване в категорії «Для дому».
2
Відкрийте сторінку «Драйвери та завантаження». Поставте прапорець поруч із пунктом «Вибрати в списку всіх продуктів Dell». І натисніть кнопку «Продовжити». На новій сторінці виберіть пункт «Ноутбуки».
3
Вкажіть серію ноутбука і виберіть використовувану модель. Тепер знайдіть пакет драйверів для системної плати і web-камери. Скачайте запропоновані файли. Ви також можете скористатися рядком пошуку для швидкого переходу до потрібної категорії продукту.
4
Встановіть драйвери для камери, запустивши потрібний exe-файл. Виберіть програму, необхідну для роботи з цим пристроєм. Використовуйте тільки ту версію утиліти, яка тестувалася в встановленою операційною системою.
5
Відкрийте диспетчер пристроїв. Переконайтеся в тому, що web-камера включена. У разі неналежного активно, клікніть на його назві правою кнопкою миші і виберіть пункт «Включити».
6
Натисніть потрібне сполучення клавіш, щоб активувати роботи web-камери. Найчастіше потрібно натиснути клавішу Fn і одну з кнопок ряду F1-F12. Запустіть встановлену програму і перевірте працездатність пристрою.
7
Якщо ви не знайшли потрібних драйверів на офіційному сайті, скористайтеся програмою Driver Pack Solution. Після її запуску почекайте якийсь час, поки завершиться сканування встановленого обладнання.
8
Поставте галочки поруч з пакетами файлів, дотичними до web-камері. Натисніть кнопку «Встановити виділене». Перезавантажте мобільний комп'ютер після інсталяції драйверів. Запустіть програму, призначену для настройки web-камери. Встановіть потрібні режими роботи пристрою.