Як організувати селянсько-фермерське господарство.

Крестьянско-фермерскоехозяйство являє собою групу громадян, які володіють спільною власністю на майно та здійснюють спільну господарську діяльність. Щоб його організувати, необхідно слідувати стандартній процедурі реєстрації, прописаної в законодавстві для СФГ.
Інструкція
1
Зверніться в місцеву сільську адміністрацію і отримаєте зразок угоди про створення селянсько-фермерського господарства. Воно підписується громадянами, які увійдуть в створюване СФГ. Це може бути як одна людина, так і група осіб. При цьому можлива не більше трьох членів родини і не більше п'яти осіб, які не перебувають у родинних стосунках. Членами СФГ можуть бути не тільки громадяни РФ, але і нерезиденти та особи без громадянства.
2
Складіть угоду, в якому вкажіть інформацію про всіх членах створюваного СФГ, про їх обов'язки, права, доходи та майно. Виберіть главу селянсько-фермерського господарства. Після цього визначте вид діяльності, яким будете займатися. Це може бути вівчарство, птахівництво, м'ясне і молочне тваринництво, а також вирощування поросят на відгодівлю.
3
Відвідайте територіальне відділення податкової інспекції і зареєструйтеся як індивідуальний підприємець. При собі необхідно мати паспорт та угоду про створення СФГ. Після цього ви отримаєте на руки свідоцтво про реєстрацію.
4
Придбайте земельну ділянку для ведення СФГ. Якщо у вас немає власної землі для ведення господарства, можете отримати її від держави. Для цього скористайтеся правом ст.12 закону про КФГ і отримаєте об'єкт із земель сільськогосподарського призначення, який знаходиться в даний момент в муніципальній або державної власності. Відвідайте орган місцевого самоврядування та заповніть заяву, в якому вкажіть мета використання земельної ділянки, испрашиваемое право на нього, умови надання, термін оренди, бажані розміри і місце розташування.
5
Укладіть договір оренди або купівлі-продажу земельної ділянки, на якій буде організовано ваше селянсько-фермерське господарство. Після цього можете приступати до ведення діяльності.