Як зібрати букет з цукерок: інструкція. букет із цукерок Як зробити самій.

Сервірування святкового столу - справа цікава і відповідальна. Букет з цукерок може стати гідною прикрасою. У магазинах трапляються цукерки самої різної форми, і це дозволяє кожній господині створити щось незвичайне. Це заняття напевно не залишить байдужими і ваших дітей. До речі, квітковий букет може стати відмінним подарунком, навіть якщо ви не маєте великими коштами.
Вам знадобиться
  • - цукерки різної форми;
  • - дріт;
  • - палички для коктейлів;
  • - тейп-стрічка;
  • - скотч;
  • - целофан;
  • - пінопласт;
  • - ваза.
Інструкція
1
Оберіть цукерки. Краще, якщо вони будуть не традиційної прямокутної форми, а у вигляді сердечок, конусів, кружечків. Підійдуть і невеликі шоколадні медалі. Подальше залежить від того, які цукерки ви вибрали і які підручні матеріали у вас є.
2
Для зимового букета з цукерок знайдіть відповідну гілку. Чим більше химерної форми вона буде - тим краще. Накришить пінопласт і насипте його на піднос. Обмажте гілку клеєм, а потім обваляйте її в пенопластовой крихті. Дайте вашому творінню висохнути. Можна відразу закріпити гілку на підставці або поставити її у вазу.
3
Візьміть цукерки у вигляді сердечок, шишечок, дзвоників. Вони можуть бути як одного виду, так і різними. Закріпити їх на гілці можна різними способами, в тому числі і так, як зазвичай прикріплюють ялинкові іграшки. Проколіть в цукерках отвори і зробіть петельки з блискучих ниток. Можна закріпити цукерки і прозорим скотчем. Такий же букет можна зробити і на гілці з тільки що розпустилися листочками.
4
Стебла можна зробити і з інших матеріалів. Правда, і квіти будуть іншими. Підберіть палички для коктейлів. Якщо вони зелені, їх можна нічим не обертати. Для квіточки візьміть 2 цукерки у вигляді конусів і невелику круглу. Установіть їх на шпажку для бутербродів так, щоб кругла цукерка виявилася в середині, а з боків - трюфелі. Кінці шпажки можна обрізати. Квітка прикріпіть до палички для коктейлю за допомогою скотча. Стебло можна прикрасити листям із зеленого целофану.
5
Поєднуйте з цукерками інші матеріали. Наприклад, зробіть пелюстки з кольорового целофану або тонкого паперу, а серединку - з квітки. Виріжте з додаткового матеріалу квадрат. Складіть його навпіл, потім ще раз навпіл. Вільний кут скруглите або обріжте зубчиками. У середині зробіть отвір. Вставте в нього трюфель або круглу цукерку так, щоб закручений кінець фантика пройшов в отвір. Прикріпіть квітка до стебла за цей шматок фантика. Можна зробити це скотчем або за допомогою клею.
6
Цукерки у вигляді сердечок будуть добре виглядати, якщо їх просто прикріпити до стебел. Відріжте від прозорого скотчу маленький прямокутник. Накладіть стебло на тильну сторону цукерки і акуратно прикріпіть його клейкою смужкою. Палички для коктейлів або дріт можна обмотати тейп-стрічкою - такий, як застосовують флористи для своїх композицій.
7
Щоб вийшов букет, квіти треба скріпити разом. Можна, наприклад, просто поставити їх у вазу, перев'язавши стрічкою. Але можна зробити і більш стійку підставку. Виріжте шматок пінопласту. Він повинен щільно входити в вазу. Зробіть в ньому отвори і вставте стебла. Можна змастити їх кінчики клеєм.