Як зробити маску овечки.

Карнавальні маски, зроблені своїми руками, приносять особливу радість. Казкові герої оживають прямо на очах. Способів виготовлення - безліч, і до будь-якої масці ви можете додати якусь свою деталь. Маска овечки може придатися для різдвяного спектаклю або новорічного карнавалу.
Вам знадобиться
  • - пластилін;
  • - серветки;
  • - щільний папір;
  • - водоемульсійна фарба;
  • - гуаш;
  • - лак;
  • - білизняна гумка;
  • - клей;
  • - шматочки каракуля;
  • - картинка з зображенням морди овечки.
Інструкція
1
Маску овечки можна зробити тим же способом, що і будь-яку іншу. Знайдіть 2 картинки з овечкою - в профіль і анфас. Виліпите морду з пластиліну. Можна обмежитися верхньою половиною маски. Болванка може бути найпростішою. Уявіть собі кулю. Розділіть його навпіл, а потім одну з половинок - ще навпіл. Діаметр сфери дорівнює відстані між скронями. Приліпите до фрагмента сфери ніс. Зліпити ніс і вуха. Проконтролюйте пропорції по картинці.
2
Нарвіть на дрібні шматочки кілька серветок і оклейте болванку з того боку, з якою знаходиться ніс. Клеєм поки користуватися не потрібно, на пластиліні папір і так буде чудово триматися. На перший шар наклейте ще папір, можна газетну або іншу м'яку. Її потрібно садити вже на клейстер або ПВА. Після кожного шару сушіть заготовку.
3
Наклеївши 5-7 шарів, дайте масці висохнути. Приберіть пластилін. Розрізати в даному випадку нічого не потрібно, оскільки шар пап'є-маше знаходиться тільки з одного боку.
4
Намітьте місце для очей. Вони у вівці овальні, розташовані горизонтально. Очі виріжте гострим ножем. Підійде шевський ніж або для картону. Покрийте маску водоемульсійною фарбою. Очі обведіть чорною гуашшю. Внутрішні частини вух пофарбуйте рожевим. Вушка пофарбуйте в білий колір і зі зворотного боку.
5
Підберіть шматочки каракуля. Виріжте невелику смужку і приклейте її на лоб овечки. З двох однакових смужок зробіть окантовку вух. Каракуль можна замінити будь-яким іншим хутром з хвилястим ворсом.
6
Прикріпіть гумку. Вона повинна щільно охоплювати голову, але не надто її стискати. Краю приклейте і закрийте зверху кружечками з самоклеющейся паперу або скотчем.
7
Для дитячого костюма можна зробити не маску, а шапочку овечки. Зшийте з білої тканини шолом з виступаючим вперед клювиком. З білої та рожевої фланелі викроїте великі овальні вуха. Зшийте їх, а всередину вставте каркас з картону або дроту. На дзьобик пришийте шматочок білого каракулю і таким же хутром обробіть вушка.
8
Маску вівці можна зробити з досить великої валянка. Відріжте задню частину халяви і п'яту. У вас вже є готова морда - передня частина ступні. Переверніть валянок так, щоб вона виявилася зверху. Проріжте під нею непомітне отвір, щоб можна було дихати. Намітьте і виріжте очі. Прикрасьте маску шматочками хутра. Вуха можна зробити з решти шматків повсті. Доповнить карнавальний костюм білий кучерява перука.