Як збільшити продажі будматеріалів.

Існує безліч маркетингових стратегій, що дозволяють підвищити рівень продажів. Але всі вони базуються на представленні того чи іншого виробу у вигідному світлі. Специфіка продажу будматеріалів полягає в тому, що вони не є готовим продуктом, а являють собою сировину. Тому домогтися високого рівня продажів будматеріалів традиційними методами вкрай складно.
Вам знадобиться
  • - зразки шпалер;
  • - зразки вагонки;
  • - зразки будівельних сумішей.
Інструкція
1
Якщо кількість продажів у вашому будівельному магазині залишає бажати кращого, зайдіть в торговий зал і подивіться на виставлені зразки. Ви напевно бачите перед собою стелажі з фарбою, злегка розгорнуті рулони шпалер, карнизи, плінтуси і дошки, вибудовані в ряд. Такий стан речей не дуже розташовує до покупки.
2
Рядовому клієнту, який не займається ремонтом професійно, важливо побачити, як всі ці предмети будуть виглядати в готовому вигляді. Надайте їм таку можливість. Зробіть дерев'яні демонстраційні зразки. Оклейте їх шпалерами. А щоб одна модель не зливалася з іншого, прикріпіть на край дерев'яний або пластиковий бордюр відповідного кольору.
3
Особливої уваги вимагає оформлення вагонки та інших видів дерева, використовуваного при обробці. Щоб підвищити рівень продажів цих матеріалів, покажіть покупцеві, якими вишуканими і шикарними можуть бути звичайні дошки. Візьміть невеликий лист фанери 20 * 30 см. Розташуйте на ньому вагонку так, як вона буде закріплена на стіні. Приклейте дошки до фанери спеціальним клеєм. А потім один зразок пофарбуйте звичайною фарбою, другий - морилкою, третій обробіть лаком. На наступних зразках поєднуйте морилку і лак, матову фарбу і емаль і т.д. Нехай проста вагонка заграє новими фарбами.
4
Під кожним зразком розташуйте опис, які матеріали використані при його створенні. Люди, бачачи хороший результат, зацікавляться не тільки оздоблювальними матеріалами з дерева, але одразу придбають і фарбу для нього.
5
Застосуйте творчий підхід до реклами гіпсових сумішей, цементу, штукатурки. Розкрийте по одному пакету кожного різновиду. Приготуйте невелику кількість суміші згідно інструкції. З маси зліпіть різні фігурки (колобка, собачу кістку, невеликий квітка і т.д.). Дайте виробам висохнути і розмістіть їх в торговому залі поруч з мішками будматеріалів, з яких вони були зроблені. Взявши в руки цей кумедний дослідний зразок, покупець зможе дізнатися щільність, міцність, текстуру будівельної змести ще до її покупки. Це вигідну пропозицію по достоїнству оцінять як досвідчені будівельники, так і новачки.