Як відновити закладки. відновити панель закладок.

Якщо ви впродовж тривалого часу збирали базу корисних і цінних закладок у своєму браузері, але з якоїсь причини випадково загубили доступ до них або побачили, що панель закладок чомусь зникла з меню браузера - не поспішайте зневірятися і перевстановлювати браузер. Панель закладок нескладно відновити, і ми розповімо, як це зробити, на прикладі широко поширеного серед інтернет-користувачів браузера Mozilla Firefox.
Інструкція
1
Відкрийте браузер і в панелі меню натисніть на кнопку «Вид». У списку, наведіть курсор миші на напис «Бічна панель» - праворуч відкриється підрозділ з трьох пунктів ( закладки , журнал, Delicious).
2
Натисніть на слово «Закладки» - після цього в бічній панелі вашого браузера з'явиться вікно зі списком закладок, яке, тим не менш, відрізняється деякими характеристиками від звичної вам вкладки, в якій можна було легко керувати закладками і додавати сторінки в список.
3
Вище, коли ви відкривали підрозділ бічній панелі, ви могли побачити там пункт тулбара Delicious. Якщо він встановлений як доповнення до вашої версії Mozilla Firefox, то саме його потрібно винити в зникненні кнопки управління закладками з меню.
4
На тулбаре Delicious клацніть на його назву, щоб відкрити список функцій тулбара. У списку знайдіть рядок Show bookmarks menu і натисніть на неї.
5
Після цього кнопка закладок повинна повернутися на панель меню, і відкрите в бічній панелі вікно вам більше не знадобиться - обране знову буде відображатися в звичному форматі.
6
Якщо ж причина зникнення кнопки закладок полягає не в тулбаре Delicious, спробуйте поставити запитання в техпідтримку Mozilla або на форумі розробників і користувачів браузера, а також спробуйте перевстановити браузер, якщо попередні способи не допомагають відновити панель закладок.
7
У бічній панелі попередньо збережіть закладки на комп'ютері, щоб у переустановленной програмі ввести їх заново.