Як чистити манго.

Способів приготування манго існує досить багато. Цей тропічний фрукт використовують в салатах і коктейлях, з нього виходить смачний гарнір до м'яса. З манго можна зробити пюре, додати м'якоть в тістечка. Зрештою, цей ароматний фрукт можна з'їсти і в якості самостійного продукту. Але в будь-якому випадку манго потрібно почистити.

Вам знадобиться

- манго; - миска: - тарілка; - ніж для фруктів; - ніж для хліба.

Інструкція
1
Не намагайтеся розрізати манго навпіл. Всередині у плода знаходиться досить жорстка кісточка, м'якоть зазвичай до неї приростає намертво. Про це перешкода можна навіть зламати тонкий ніж. Тому починати різати манго необхідно великим ножем, який зазвичай використовується для хліба.
2
Огляньте плід і спробуйте його на дотик. Для м'якого і твердого манго застосовуються різні способи нарізки. Покладатися на колір не варто, стиглий плід може мати будь-який відтінок, від зеленувато-жовтого до пурпурного. На манго потрібно натиснути. Зрілий плід злегка стискається і пружинить, незрілий залишається жорстким.
3
Для того, щоб розрізати стиглий м'який плід манго, більше підійде не обробна дошка, а велика плоска миска. Сік цього плоду досить липкий, виділяється його багато, тому краще його одразу зібрати. Поставте манго в миску. Зріжте по обидві сторони кісточки 2 шматки. За формою вони будуть близькі до півсфері. Середній фрагмент, в якому залишилася кісточка, відкладіть в сторону.
4
Покладіть один шматок шкіркою вниз. Гострим ножем зробіть поздовжні і поперечні розрізи на відстані приблизно 1 см один від одного. У вас повинно вийти щось на зразок сітки. Шкірку при цьому не чіпайте. Точно так же обробіть і другий шматок.
5
Візьміть один шматок. М'якоть на ньому розташована кубиками, які вам і належить зрізати. Для цього злегка виверніть півсферу. М'якоть зрізайте гострим і досить тонким ножем на тарілку. Сік буде стікати туди ж. Так само зріжте м'якоть і з другої півсфери.
6
Залишилося розібратися з середнім фрагментом. Гострим ножем зріжте шкірку. Потім акуратно відріжте з двох сторін кісточку. Її можна спробувати посадити. М'якоть додайте до тих кубиках, які у вас вже є.
Корисні поради

Якщо плід твердий, його ріжуть інакше. Спочатку зчистите шкірку. В цьому випадку найзручніше використовувати ніж для картоплі. Після цього візьміть ніж для фруктів і виріжте кісточку.

перезрілий плід чистити не рекомендується. Його можна просто порізати, а потім вичерпати м'якоть чайною ложкою. Надто м'який плід годиться тільки для коктейлів або як інгредієнт для тістечок.