Як наклеїти плівку на Nokia 5800.

Для телефону з сенсорним екраном захисна плівка необхідна в першу чергу. Зазвичай поверхню дисплея такого пристрою дряпається, на ній залишаються відбитки пальців. Але придбати хорошу захисну плівку - півсправи, її необхідно акуратно наклеїти.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон Nokia 5800;
  • - захисна плівка;
  • - вологі серветки.
Інструкція
1
Приготуйте все необхідне: мобільний телефон, упаковану плівку, вологі серветки для догляду за телефонами або спеціальні засоби для чищення. Ретельно очистіть екран Nokia 5800 від пилу і всіх забруднень. Приділіть цьому процесу особливу увагу - дисплей повинен стати абсолютно чистим. Чи не протирайте його спиртом і побутовими засобами, інакше помутніє.
2
Далі розкрийте упаковку плівки. Зазвичай, клейка сторона покрита тонким поліетиленом - потягніть його за ярличок. Не видаляйте цей шар відразу весь, не торкайтеся до нього пальцями. На липку сторону можуть осісти дрібні частинки пилу, і плівка погано пристане до екрану телефону.
3
Звільнивши невелику частину клейкої сторони, починайте її приклеювати. Акуратно прикладіть плівку до дисплея, і вирівняйте по верхній кромці екрану телефону. Звільняйте решту плівки від поліетилену в міру її наклеювання.
4
Розгладжуйте наклеюємо частину карткою, що поставляється в комплекті, або візьміть кредитну картку, якщо спеціальною картонки в упаковці не виявилося. Не тисніть на екран пальцями.
5
Якщо залишилися невеликі бульбашки, не чіпайте їх - з часом вони зникнуть самі. Якщо у вас не вийшло рівно наклеїти плівку з першого разу, не турбуйтеся. Подденьте її за куточок і переклейте заново - вона не пристає до екрану намертво. Якщо якість продукції хороше - плівку можна помити водою і знову приклеїти.
6
Чи не наклеюйте плівку занадто близько до краю, залишайте невеликий проміжок. Якщо в процесі наклеювання всередину потрапило кілька порошинок, не знімайте таку плівку і не мийте. Краще ви її не приклеїте, а порошинки через деякий час будуть помітні менше. В процесі використання телефону, плівку гарної якості можна знімати і чистити - мити під струменем теплої води.
Корисна порада
Купуйте плівку відразу разом з телефоном. В процесі експлуатації апарату без захисту на екрані з'являться забруднення, які потім буде складно видалити.