Як написати характеристику студенту на виробничій практиці. Характеристика по виробничій практиці.

Студенти, що навчаються на старших курсах університетів, проходять виробничу практику. За ними, як правило, закріплюються куратори-викладачі. Останні повинні по закінченні практики написати характеристику своєму підопічному, виходячи з певних вимог.
Інструкція
1
Пишіть характеристику студенту тільки на встановленому бланку своєї організації. Якщо у вас його немає, тоді потрібно буде заздалегідь дізнатися реквізити підприємства: назва, адреса, контактні дані, платіжні реквізити, адресу електронної скриньки. Заповніть без помилок всю цю інформацію у верхній частині аркуша формату А4.
2
Вкажіть після заповнення шапки прізвище, ім'я та по батькові студента, час проходження практики (потрібні точні числа, місяць і рік). Також згадайте, в якому відділі або кафедрі даний студент здобував професійні вміння.
3
Перейдіть до основної частини характеристики про виробничої практики студента. Розкажіть абсолютно про всі види діяльності, в яких він брав участь. Вкажіть ті методичні цілі і завдання, які стояли перед ним. Напишіть про те, чи досяг він їх чи ні.
4
Пам'ятайте під час заповнення звіту, що всі функціональні обов'язки, які виконував студент під час стажування, мають бути безпосередньо пов'язані з одержуваної ним спеціальністю. Більше того, потрібно, щоб вона відповідала всім методичним вимогам по проходженню практики.
5
Згадайте обов'язково про особисті та професійні якості студента-практиканта, які він показав під час стажування і при взаємодії з робочим колективом. Прикладами можуть бути: пунктуальність, комунікабельність, старанність, ініціативність, надійність та інші.
6
Підведіть підсумки роботи студента в кінці звіту. Напишіть про те, як він проявив себе під час практики. Виставите заслужену оцінку. Наприклад, Сергєєв І.В. показав себе відповідальним і виконавчим працівником, всі покладені на нього обов'язки виконував в строк і практично без нарікань. Рекомендована оцінка - «добре».
7
Перейдіть до заключної частини свого звіту. Вкажіть дату і напишіть свої дані: ініціали, посада, контактний номер телефону. Розпишіться і поставте встановлену печатка організації.
У сучасному житті, коли суспільство активно розвивається, або перебуває в затяжній кризі, багато чого залежить від особистих якостей людини. Це знаходить відображення не тільки в побуті, але і на роботі.

І якщо рідні мають можливість протягом тривалого часу придивитися і зрозуміти якості кожного члена сім'ї, то в колективі такої можливості немає. Кожен новий співробітник є загадкою для колективу. Адже йдеться про нового члена команди, і від його моральних та ділових якостей буде залежати робота цілого колективу. У такій ситуації слід покладатися на думку попередніх колег по роботі, який прийшов на співбесіду людини. Цю думку виражається письмово і називається характеристика. Буквально на одному-двох аркушах цього документа повинні вміститися багато років здобувача роботи або претендента на підвищення. Спочатку характеристика розкриває відомості про людину - його ПІБ, отримана освіта і дані про попередніх посадах. Потім йде опис особистих і ділових якостей, які людина виявила на попередньому місці роботи, і врешті викладаються висновки або думка керівника фірми або установи про колишнього сотрудніке.Чтоби писати характеристику правильно, потрібно розуміти, що даний документ, скріплюється підписом і печаткою, є свого роду перепусткою або навпаки, забороною для подальшого працевлаштування працівника. Тому керівникам потрібно в характеристиці викласти рівень його професійної компетентності, а також особистих якостей співробітника, які він виявив під час роботи в компанії. Важливе значення мають отримані навички по своїй спеціальності, а також наявність і бажання проявляти ініціативу, відповідального підходу до роботи, наявність ділових і психологічних якостей. Тактовність і вміння писати характеристику правильно, також мають значення і для керівника, який стверджує її. Адже знайомитися з характеристикою буде його колега - керівник компанії або підприємства, на яке прийде влаштовуватися здобувач. Стиль викладу, а також сама лексика може виробляти той чи інший ефект. Так що, складаючи або стверджуючи характеристику на свого працівника, необхідно пам'ятати про подібні аспектах. Адже за таким документом здобувача новий керівник зможе оцінити і попередній колектив. Точно так же грамотний керівник не стане вказувати на недоліки працівника, коли буде становити подібну характеристику, адже наявність проявлених недоліків у підлеглого під час роботи вказує на нездоровий клімат у колективі. Тому, складаючи такого роду документ, потрібно ретельно підбирати слова і вирази.