Як підібрати гірськолижне спорядження.

Від того, наскільки ви грамотно підберете спорядження для гірськолижних прогулянок, залежатиме комфорт і безпеку вашого відпочинку. Вам потрібно враховувати кілька важливих параметрів під час придбання екіпіровки.
Інструкція
1
Придбайте сонцезахисні окуляри. Вони вам знадобляться з кількох причин. Відблиски, що відбиваються від снігу, будуть ускладнювати видимість. Окуляри не дадуть вам осліпнути від яскравого гірського сонця, допоможуть захистити очі від вітру, який дме в обличчя, коли ви несете вниз на великій швидкості. Окуляри захищають очі від ультрафіолетових променів, оскільки вони дуже інтенсивні в гористій місцевості.
2
Підберіть і зручні палки для гірських лиж. Вони будуть вашою опорою на схилі. Отже, для того щоб купити підходящі якісні палки, вам потрібно опустити руки вздовж корпусу і зігнути їх в ліктях під кутом в 90 градусів. Тобто кисть і передпліччя повинні розташовуватися паралельно землі. Саме на цьому рівні і повинна перебувати ручка гірськолижної палиці. Перевірте таким чином кілька моделей і придбайте найбільш підходящу для вас.
3
Підійдіть дуже відповідально до вибору костюма. Важливо, щоб він був не тільки якісним і зручним, але і функціональним. Все спорядження для гірськолижної прогулянки повинно складатися з трьох шарів. Шар №1 вбирає піт. З цим завданням добре справляється спеціальне термобілизна. Другий шар утеплює. Ним може бути звичайний пуловер або светр. Для третього шару придбайте легку куртку з капюшоном. Він грає роль захисту від снігу, води і вітру.
4
Купіть міцний і легкий шолом. Він потрібен для захисту голови при можливому падінні на схилі або ударі об перешкоди. Також не забудьте придбати і рукавички. Навіть не думайте про те, щоб поїхати на схил без них. Якщо вас не влаштовує їх ціна в магазині, тоді запасіться 2-3 парами звичайних рукавичок. Надіньте їх один на одного і сміливо вирушайте на прогулянку.
5
Виберіть собі спеціальні термо-шкарпетки. Вони повинні розташовуватися вище халяви. Не забудьте і про наколінники. Вони виконують запобіжну функцію для колінних суглобів при падіннях. Якщо ви збираєтеся встановлювати рекорди швидкості з'їзду з гірських вершин, тоді вам ще знадобиться і спеціальний корсет. Але якщо ви новачок, тоді в ньому не буде потреби.