Як вибрати тему.

Створення власного сайту - дуже важливий крок, в якому всі дії і всю тактику потрібно продумати до дрібниць, незалежно від того, створюєте ви сайт для задоволення, або ж ви прагнете до конкретної мети заробітку грошей в інтернеті. Найчастіше каменем спотикання для початківців веб-майстрів стає тематика сайту. Велика кількість цікавих тем, різноманітних ідей і творчих думок часто не дає вибрати відповідну тему , яка повинна відповідати меті, яку ви ставите перед сайтом, і яка повинна бути перспективною. Як підібрати найбільш підходящу тему для сайту, щоб він одночасно був цікавий для відвідувачів і приносив вам дохід?
Інструкція
1
Влаштуйте мозковий штурм. Почніть створення сайту з ручки і паперу - сядьте і запишіть всі ідеї, які приходять до вас в голову. Задумайтесь, які явища навколо вас гідні того, щоб стати дійсно цікавою і популярною тематикою для сайту.
2
Постарайтеся підібрати для сайту таку тему , яка є цікавою, але при цьому не має широкого висвітлення в мережі. Не варто писати про речі, про які пишуть всі, навіть якщо вони користуються великою популярністю.
3
Знайдіть несподівану золоту жилу, про яку ще ніхто не писав, але яка має потенційну цільову аудиторію серед досить великої кількості людей.
4
Вибираючи тему , пам'ятайте, що ви не зможете задовольнити абсолютно всіх відвідувачів майбутнього сайту. Орієнтуйтеся на певну аудиторію, яка буде стабільно цікавитися вашим сайтом, а значить - приносити дохід і популярність.
5
Після того, як тема придумана, займіться пошуком відповідних сайтів в мережі. Проаналізуйте, чи є у вас серйозні конкуренти в інтернеті в області обраної теми, пошукайте підходящі методи заробітку на вашій тематиці.
6
Якщо ви виявили серйозних конкурентів - уважно перегляньте їх сайти і постарайтеся зробити свій сайт ще більш продуманим і якісним, ніж сайти конкурентів. Ви повинні сказати людям про те, про що їм ще ніхто не говорив - навіть якщо на дану тему вже йшли якісь дебати в мережі.
7
Подумайте, чи є у вашого сайту шанси на швидку розкрутку, а значить - підвищення рейтингу в пошукових системах, яке безпосередньо впливає на ступінь вашого заробітку і інтерес рекламодавців, проявлений до вашого сайту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VwAIq9xjMxk
Захист дипломної роботи - один з найважливіших і найбільш серйозних етапів здобуття вищої освіти. Після успішного захисту ви можете вважати себе кваліфікованим фахівцем. Але перш, ніж диплом написати і захистити, потрібно вибрати вдалу тему . Так як же розібратися, яка тема підійде саме вам?
Інструкція
1
Перегляньте свої курсові. Нерідко викладачі вимагаю з усією серйозністю поставитися до написання курсових робіт. Це обумовлено тим, що згодом хорошу курсову роботу можна перетворити в гарну дипломну роботу. Згадайте свої найвдаліші курсові роботи, які були високо оцінені. Є велика ймовірність, що і диплом на дану тему буде оцінений високо. Зрозуміло, якщо ви самостійно займалися написанням своїх курсових робіт.
2
Визначте свої інтереси. Те, що писати дипломну роботу на цікаву для вас тему легше, швидше за все, зрозуміло всім. Так що постарайтеся вибрати предмет і тему для диплома, яка знаходить хоч якийсь відгук у вашій душі. Навіть якщо ви не по своїй волі надійшли на якусь спеціальність, а так вийшло, або, скажімо, ви погодилися з бажанням батьків, все одно можна вибрати з усіх бід меншу.
3
Вибирайте тему , близько пов'язану з вашою майбутньою професією. Сюди ж слід віднести теми, пов'язані з вашою діючої роботою. Загалом, потрібно писати на тему , актуальну для вас, в якій ви зможете розбиратися. Не варто тішити себе надією, що ви впораєтеся з натиском комісії в питаннях, далеких від вашої спеціальності. Сюди ж варто віднести і загальні глобальні питання, шляхи вирішення яких до кінця не вивчені і досить спірні. Не думайте, що ваше суб'єктивне дослідження таких питань зможе переконати всіх без винятку. Якщо так все ж трапиться, то чекайте Нобелівську премію.
4
Тверезо оціните свої можливості. Вибираючи тему диплома, слід звернути увагу на те, чи зможете ви надати практичний матеріал, пов'язаний з вашою темою. Наприклад, якщо ваша тема пов'язана з економічним становищем якоїсь країни/корпорації/фірми, це означає, що ви повинні оперувати цифрами, пов'язаними з економікою вищезазначених країн/корпорацій/фірм.В кожному разі, до вибору теми диплома потрібно підходити дуже відповідально, щоб не довелося потім міняти тему кілька разів, або, що ще гірше, завалити захист.