Як виготовити маскувальну мережу.

Маскувальна мережа потрібна мисливцеві, щоб мати можливість підійти до дичини на максимально близьку відстань. Готова маскувальна мережу коштує дорого і не завжди відповідає всім вимогам - за забарвленням, величиною ячей, розмірам. Виготовити маскувальну мережу можна самостійно, причому вона вийде нітрохи не гірше професійною.
Вам знадобиться
  • - мережа з капронових ниток;
  • - обрізки тканини, дрантя, льону і т.д.;
  • - фарба жовтих, зелених, коричневих відтінків;
  • - кисть або краскопульт.
Інструкція
1
Купіть в магазині відрізок капронової мережі необхідного розміру. Для того щоб замаскувати автомобіль, вам знадобиться мережу розміром не менше 3х6 метра (перед покупкою виміряйте рулеткою відстані від землі до землі поперек і вздовж автомобіля). Для маскування людини буде достатньо мережі 2,5х3 метри.
2
Якщо ви збираєтеся робити маскувальну мережу для мисливця, в центрі виріжте віконце для обличчя. Краю обрізаних ниток при цьому обпалити сірником, щоб вони не почали розкручуватися. Щоб особи не було видно під час полювання, зробіть невелику фіранку з обрізків сітки і закріпіть її на лобі - при необхідності її можна буде відкидати назад.
3
Підготуйте матеріал для «лахміття». Якщо є можливість, використовуйте повністю синтетичні матеріали: капрон, нейлон, штучний шовк і т.д., оскільки вони при намоканні залишаються легкими, дуже швидко сохнуть і не видають запаху. Підберіть тканину відповідного кольору: болотно-зеленого, сірого, різних відтінків коричневого і жовтого.
4
Наріжте матеріал на смуги шириною 5-15 мм. Потім складіть смуги разом або скрутіть, і з кожного краю наріжте бахрому, не доходячи до середини. У вас повинно вийти щось на зразок новорічної мішури. Розріжте довгі смуги на невеликі шматки різного розміру - від 20 до 50 см.
5
Замість тканини можна використовувати льон в косах, мочало та інші натуральні недорогі матеріали. Перед початком робіт спробуйте намочити їх - подивіться, чи не стануть пасма важкими, чи не з'явиться запах.
6
Натягніть мережу і почніть прив'язувати пасма і відрізки тканини. Зігніть пасмо вдвічі і Протягніть петлю крізь комірку, потім поверніть петлю назад через іншу клітинку. Потім просмикніть кінці всередину петлі і затягніть. Щоб надійніше зафіксувати бахрому, зав'язуйте вузол не через сусідні осередки, а через осередки по діагоналі.
7
Після того, як саморобна маскувальна сітка почне приховувати розташовані за нею предмети, пофарбуйте пасма. Для цього візьміть фарбу в балончику відповідних кольорів і в хаотичному порядку розпилюйте її на мережу. Можна фарбувати мережу пензлем, так ви зможете досягти необхідного ступеня контрастності і строкатості.
Любителі полювання знають основне правило цього відповідального заходу - терпіння і маскування. Що ж, терпіння мисливцям не позичати, а як же бути з маскуванням? Абсолютно не важливо, початківці ви мисливці або вже бувалі. Так чи інакше, маскувальна мережа знадобитися в улюбленій справі. А зроблена своїми руками, вона, крім незамінності в полюванні, буде предметом вашої гордості!
Вам знадобиться
  • - сітка на основу;
  • - льон, гілки, мох, трава, ганчір'я, клоччя, мочала;
  • - фарби та пензлик.
Інструкція
1
У створенні маскувальної сітки є одна незаперечна перевага - такої сітки не буде ні у кого, а найголовніше, вона буде відповідати всім вашим потребам. Для початку купіть основу. Для неї підійде майже будь-яка сітка будь цільової спрямованості. Це може бути звичайна мотузкова або рибальська мережа з капронової нитки, але ні в якому разі не беріть за основу волосінь - з нею нічого не вийде. Отже, фактуру вибрали, тепер перейдемо до метражу.
2
Візьміть достатньо матеріалу обраної основи. Щоб зробити маскувальну сітку як слід, необхідно простір. Тому сміливо беріть чотири погонних метра (більше або менше - залежить лише від вашої комплекції) і починайте робити саму відповідальну і креативну частину.
3
Вплетіть в заготовку маскувальні деталі. Знаючі люди використовують льон, природну маскування (гілки, мох, траву), ганчір'я, клоччя, Мочалов та інше. Вам залишилося вибрати те, що по більше душі.
4
Ви провели попередню роботу, запаслися терпінням, починайте вплітати маскування в мережа . Робіть це в тому порядку, в якому вам більше зручніше. Однак вам не завадить порада: намагайтеся зав'язувати кожну кисть не посередині, а асиметрично, щоб один з кінців був значно довший іншого, але не до абсурду, звичайно. Перевагою даного кріплення є краща видимість навколишнього простору через готову маскувальну мережа .
5
Довжину заготовки для кисті зробіть 20 см. Ув'язуйте стрічку в кожен вільний квадрат, не пропускаючи жодного одну клітинку. Якщо ви вибрали для вашої саморобної маскувальної сітки гілки, відберіть тільки найтонші. Товсті гілки будуть невигідно стовбурчитися і не створять ефект єдиного полотна. Решта матеріали більш легкі в роботі, тому що володіють м'якою фактурою.
6
Для того, щоб визначитися з кількістю вплітаються матеріалу, пам'ятайте - маскувальна мережа не повинна виглядати, як куля. Тому для кожної кисті беріть невелика кількість матеріалу. Для дрібної сітки ширина кисті повинна бути товщиною з мізинець, для великої - два середніх пальця. Вплутуйте і фіксуйте муляж кисті міцно, щоб не розгубити плоди вашої праці по дорозі.
7
На завершальному етапі створення маскування візьміть фарби, краще стійкі, які підходять для глибокого фарбування тканини. За допомогою пензлика розфарбуйте своє творіння в типові кольори: зелений, сірий, корічневий.Маскіровочная мережа готова. Потрібно скоріше оновити!