Як авторизувати одного.

Популярність інтернет-спілкування набирає обертів. Знайомства, дружні та ділові бесіди в мережі настільки ж продуктивні, як і особисті контакти, але значно економлять час в повсякденному зайнятості і поспіху.
Інструкція
1
Авторизувати людину - значить додати його в друзі або в свій список контактів, в залежності від особливостей сайту. У кожному разі, при вчиненні цієї дії ви задаєте якісь настройки приватності, відкриваєте людині ту чи іншу інформацію свого аккаунта. Перш ніж дозволити авторизацію, визначте функції, які будуть доступні цьому користувачеві.
2
Як правило, додавання в друзі в соціальних мережах має бути схвалене обома сторонами. Якщо хтось «стукає» до вас у друзі, він автоматично схвалює вашу авторизацію. Перегляньте аккаунт цього користувача. В цілях безпеки рекомендується «дружити» в мережі тільки з реальними особистостями, в чиїй порядності ви впевнені. В іншому випадку задумайтеся, яку особисту інформацію ви готові відкрити людині на тому кінці інтернет-дроти. Натисніть кнопку «Додати в друзі», щоб внести контакт в свою френдстрічку.
3
Велика частина соціальних мереж надає своїм користувачам можливість створювати «групи друзів», коригуючи настройки приватності під одного або групи знайомих. Не забудьте відразу регулювати доступ до своєї особистої інформації.
4
Якщо ви не бажаєте підтримувати відносини з «постукати» до вас людиною, натисніть кнопку «Скасувати запит». Будьте уважні: якщо сайт підтримує функцію «підписок», то даний користувач зможе переглядати оновлення вашої сторінки, проте дії, дозволені тільки друзям, будуть для нього недоступні.
5
Коли користувач ICQ додається до вас у друзі, програма запитує у вас дозвіл на авторизацію. При цьому ви можете подивитися особисті дані свого нового друга . Якщо ви приймаєте його дружбу, натисніть «Схвалити авторизацію» і додайте аккаунт в підходящу для нього групу друзів.
6
авторизуватися друга у програмі Mail.Агент можна, клікнувши по його імені правою кнопкою миші і вибравши команду «Додати контакт». Аналогічним способом додаються в друзі і користувачі Skype.